هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 4 آبان 1399
ساعت 17:26
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 4 بهمن 1388 ساعت 15:36
يكشنبه 4 بهمن 1388 19:06 ساعت
2010-1-24 15:36:31
شناسه خبر : 28001

يک منتقد سينما گفت: فيلم "به رنگ ارغوان" را نمي توان اثري شاخص در کارنامه ابراهيم حاتمي کيا در مقايسه با فيلم هاي که اين کارگردان ساخته دانست.

سعيد مستغاثي روز يکشنبه به ايرنا گفت: حتي اگر اين فيلم در سال 1383 به نمايش در مي آمد نيز اثر شاخصي در کارنامه اين فيلمساز و سينمايي ايران محسوب نمي شد.

وي گفت: از اين دست آثار و سوژه(عشق و وظيفه) چه در قبل و چه بعد از انقلاب در سينمايي ايران حتي در سينمايي اروپا فيلم هاي زيادي ساخته شده است.

رئيس انجمن منتقدان سينماي ايران تصريح کرد: اين فيلم به لحاظ دراماتيکي بد پيش نمي رود اما در انتها وارد فضايي مي شود که ما منتقدان به آن "فيلم هاي اول انقلابي" مي گوييم.

مستغاثي درخصوص بازي بازيگران اين فيلم گفت: تمامي بازيگران "به رنگ ارغوان" بازيهاي معمولي از خود ارائه کردند اما حميد فرخ نژاد مانند هميشه بازي خوبي ارائه داد.

وي در ارزيابي کلي از فيلم "به رنگ ارغوان" گفت: اگر نگوييم نزول، بايد تصريح کنم که حاتمي کيا با اين فيلم در کارنامه سينمايي خود در جا زده است.

فيلم "به رنگ ارغوان" به کارگرداني ابراهيم حاتمي کيا صبح يکشنبه و در نخستين روز از برگزاري بيست و هشتمين جشنواره بين المللي فيلم فجر به نمايش در آمد.

در اين فيلم داستان ماموري روايت مي شود که ميان وظيفه و عشق قرار مي گيرد.

حميد فرخ نژاد، کوروش تهامي، خزر معصومي، رضا بابک، فرهاد قائميان در اين فيلم نقش آفريني مي کنند.

بيست وهشتمين جشنواره بين المللي فيلم فجر تا 15 بهمن ماه در تهران و 10 استان کشور ادامه دارد.