هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 26 مهر 1397
ساعت 20:58
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 23 آبان 1396 ساعت 16:10 2017-11-14 16:10:08
شناسه خبر : 279738
مدیرعامل بنیاد کرامت امام رضا(ع) گفت: قرارگاه خدمت‌رسانی به زلزله‏‌زدگان بنیاد کرامت امام رضا(ع) در ورزشگاه آزادی قصرشیرین مستقر شده است.
به گزارش رجانیوز به نقل از آستان نیوز؛  حاج حسین یکتا اظهار داشت: در حال حاضر قرارگاه خدمت‌رسانی در ورزشگاه آزادی شهرستان قصرشیرین مستقر شده است و پس از شناسایی منطقه 15 دستگاه نیسان حامل مواد غذایی مختلف و ضروری عازم 15 روستای منطقه شده است.
 
وی در ادامه تاکید کرد: وسایل لازم برای برپایی یک آشپزخانه کامل در این قرارگاه آماده شده است که به‌زودی پخت غذای گرم نیز در این آشپزخانه آغاز خواهد شد.
 
یکتا با اشاره به وسایل مورد نیاز زلزله زدگان تصریح کرد: هرگونه وسیله‎ای که برای اسکان و تامین غذای زلزله‏‌زدگان مناسب باشد مورد نیاز فوری منطقه است و از همه مردم همیشه در صحنه ایران خواهشمندیم کمک‌‏های خود را از طریق موارد تعیین شده ارسال کنند.
 
حاج حسین یکتا گفت: آستان قدس رضوی بر اساس دستور آیت الله رئیسی پایگاه امدادرسانی خود را در منطقه سرپل ذهاب دایر کرده ومناطق ازگله و دشت ذهاب را تحت پوشش خدمت رسانی قرار داده است.خادمیاران رضوی و بسیجی های آستان قدس ونیز اعضای جبهه فرهنگی انقلاب تحت عنوان "شبکه مردمی امام رضایی ها" به کمک آسیب دیدگان شتافته اند.
نیاز سنجی بر اساس ضرورتهای اولیه انجام شده و هم اکنون مواد غذایی، نان و تیم طلبه ها و خادمان فرهنگی و نیز لباس گرم و چادر برای  کمک به زلزله زدگان این منطقه مورد نیاز است.کل امکانات خدماتی آستان قدس از راهپیمایی اربعین -به استعداد یک آشپزخانه مجهز- از مهران به دشت ذهاب منتقل و در حال استقرار در این پایگاه برای تامین غذای گرم زلزله زدگان می باشد.
با اولویت مناطقی که ارتش یا سپاه کمتر امکان حضور داشته اند تارفع نیازهای آب شرب،تغذیه، اسکان و نیازهای ضروری این کمک رسانی ادامه خواهد داشت. یرای 150 تا 200 روستا خط ارتباطی دائم کمک رسانی ایجاد می کنیم.

 x