هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 20 آذر 1396
ساعت 05:53
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 22 آبان 1396 ساعت 21:07 2017-11-13 21:07:24
شناسه خبر : 279679
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی از بازگشت ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار زائر ایرانی به کشور خبر داد و گفت: در ساعتهای آتی نیز سایر زائران اربعین حسینی به کشور بازمی‌گردند.

شهریار حیدری در گفت‌وگو با تسنیم  درباره آخرین آمار بازگشت زائران ایرانی اربعین حسینی به کشور اظهار کرد: از ابتدای ماه صفر و فرآیند اعزام زائران اربعین به عتبات عالیات، بیش از 2 میلیون و 300 هزار نفر به عراق سفر کرد‌ه‌اند.

 

وی ادامه داد: طی این مدت و تا ظهر امروز حدود 2 میلیون و 150 هزار نفر از این زائران ایرانی اربعین حسینی به کشور بازگشته‌اند؛ روند بازگشت سایر زائران نیز در ساعتها و روزهای آتی ادامه دارد.

 

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی تصریح کرد: تمامی مرزهای سه‌گانه و هوایی در دسترس زائران برای ورود به کشور قرار دارد و هیچ مشکل و کندی در روند بازگشت آنها وجود ندارد.

 

به گفته حیدری، از حجم ترافیک و ورود زائران کاسته شده و با وجود زلزله شب گذشته بخشهایی غربی کشور هیچ مشکلی در مرز مهران ایجاد نشده است و ورود زائرن به طور مناسب انجام می‌گیرد.

 

وی با بیان اینکه موکبهای ایرانی هم غالباً امروز به کار خود پایان می‌دهند، گفت: موکبهای ایرانی شهرهای زیارتی عتبات عالیات امروز تا آخر وقت خدمات خود را خاتمه می‌دهند؛ موکبهای مرزی اعم از مرز مهران و چزابه نیز در ساعتهای آتی فعالیت خود را تمام می‌کنند.

 

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی اظهار کرد: فقط برخی موکبهای استان خوزستان در مرز شلمچه تا روز 28 ماه صفر به خدمات‌رسانی می‌پردازند و بعد از این مدت نیز آنها هم به کار خود پایان می‌دهند.

 کلیدواژه ها »

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 


 

 

x