هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 21 آبان 1396 ساعت 17:43 2017-11-12 17:43:42
شناسه خبر : 279611
 در روزهای به سر می‌بریم که پس از بتن‌ریزی در میراث احمدی‌ روشن نوبت میراث تهرانی مقدم رسیده  و مذاکرات موشکی در روزنامه‌های زنجیره‌ای تجویز می‌شود! این میراث البته به میزانی اهمیت دارد و برای مردم نیز محسوس است که حتی خوش‌بینان به مذاکره هم با تلاش برای مصادره آن گفته‌اند: موشک را دولت درست کرده‌ است!
در روزهای به سر می‌بریم که پس از بتن‌ریزی در میراث احمدی‌ روشن نوبت میراث تهرانی مقدم رسیده و مذاکرات موشکی در روزنامه‌های زنجیره‌ای تجویز می‌شود! این میراث البته به میزانی اهمیت دارد و برای مردم نیز محسوس است که حتی خوش‌بینان به مذاکره هم با تلاش برای مصادره آن گفته‌اند: موشک را دولت درست کرده‌ است!
گروه سیاسی-رجانیوز: 21 آبان ماه سالگرد شهادت شهید حسن تهرانی مقدم پدر موشکی جمهوری اسلامی ایران است. به درخواست خودش روی سنگ لحدش نوشته‌اند: اینجا مدفن کسی است که می‌خواست اسرائیل را نابود کند. برادرش بعدها درباره این جمله گفت: شعار نداد بلکه عمل کرد. ایشان امکانات و تجهیزاتی درست کرده که در منطقه مقاومت شامل لبنان، فلسطین و سوریه موجود است. چنان‌چه که اسرائیل بخواهد تهدیداتش را عملی کند نیازی به پاسخ از ایران نیست چرا که مدافعین اسلام و بچه‌های مقاومت در همان منطقه خود، اسرائیل  و در راس آن‌ تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد. 
 
به گزارش رجانیوز در روزهای به سر می‌بریم که پس از بتن‌ریزی در میراث احمدی‌ روشن نوبت میراث تهرانی مقدم رسیده  و مذاکرات موشکی در روزنامه‌های زنجیره‌ای تجویز می‌شود! این میراث البته به میزانی اهمیت دارد و برای مردم نیز محسوس است که حتی خوش‌بینان به مذاکره هم با تلاش برای مصادره آن گفته‌اند: موشک را دولت درست کرده‌ است! 
 
در همین ارتباط و به مناسبت سالگرد شهادت شهید حسن تهرانی مقدم، مستند" 7 دقیقه تا تل‌آویو" را تقدیم مخاطبان می‌کنیم تا با موشک‌هایی که آبروی سیاست‌مداران رژیم صهیونیستی را برده بیش‌تر آشنا شویم!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x