هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 26 مهر 1397
ساعت 16:19
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 21 آبان 1396 ساعت 17:43 2017-11-12 17:43:42
شناسه خبر : 279611
 در روزهای به سر می‌بریم که پس از بتن‌ریزی در میراث احمدی‌ روشن نوبت میراث تهرانی مقدم رسیده  و مذاکرات موشکی در روزنامه‌های زنجیره‌ای تجویز می‌شود! این میراث البته به میزانی اهمیت دارد و برای مردم نیز محسوس است که حتی خوش‌بینان به مذاکره هم با تلاش برای مصادره آن گفته‌اند: موشک را دولت درست کرده‌ است!
در روزهای به سر می‌بریم که پس از بتن‌ریزی در میراث احمدی‌ روشن نوبت میراث تهرانی مقدم رسیده و مذاکرات موشکی در روزنامه‌های زنجیره‌ای تجویز می‌شود! این میراث البته به میزانی اهمیت دارد و برای مردم نیز محسوس است که حتی خوش‌بینان به مذاکره هم با تلاش برای مصادره آن گفته‌اند: موشک را دولت درست کرده‌ است!
گروه سیاسی-رجانیوز: 21 آبان ماه سالگرد شهادت شهید حسن تهرانی مقدم پدر موشکی جمهوری اسلامی ایران است. به درخواست خودش روی سنگ لحدش نوشته‌اند: اینجا مدفن کسی است که می‌خواست اسرائیل را نابود کند. برادرش بعدها درباره این جمله گفت: شعار نداد بلکه عمل کرد. ایشان امکانات و تجهیزاتی درست کرده که در منطقه مقاومت شامل لبنان، فلسطین و سوریه موجود است. چنان‌چه که اسرائیل بخواهد تهدیداتش را عملی کند نیازی به پاسخ از ایران نیست چرا که مدافعین اسلام و بچه‌های مقاومت در همان منطقه خود، اسرائیل  و در راس آن‌ تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد. 
 
به گزارش رجانیوز در روزهای به سر می‌بریم که پس از بتن‌ریزی در میراث احمدی‌ روشن نوبت میراث تهرانی مقدم رسیده  و مذاکرات موشکی در روزنامه‌های زنجیره‌ای تجویز می‌شود! این میراث البته به میزانی اهمیت دارد و برای مردم نیز محسوس است که حتی خوش‌بینان به مذاکره هم با تلاش برای مصادره آن گفته‌اند: موشک را دولت درست کرده‌ است! 
 
در همین ارتباط و به مناسبت سالگرد شهادت شهید حسن تهرانی مقدم، مستند" 7 دقیقه تا تل‌آویو" را تقدیم مخاطبان می‌کنیم تا با موشک‌هایی که آبروی سیاست‌مداران رژیم صهیونیستی را برده بیش‌تر آشنا شویم!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


x