هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 20 آذر 1396
ساعت 22:49
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 21 آبان 1396 ساعت 11:32 2017-11-12 11:32:48
شناسه خبر : 279598
فرمانده ویژه شرق استان تهران از دستگیری فردی که تحت عنوان مامور اقدام به اخاذی از شهروندان می کرد، در شهرستان پاکدشت خبر داد.
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر؛ سردار عبدالرضا ناظری گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی در پوشش مامور نیروی انتظامی اقدام به اخاذی از آنها کرده است، با توجه به حساسیت موضوع، رسیدگی به این پرونده در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان پاکدشت قرار گرفت.
 
وی بیان داشت: ماموران با انجام تحقیقات نامحسوس و برنامه ریزی دقیق، موفق شدند خودرو این فرد مامورنما که با استفاده از آن اقدام به اخاذی می کرد را در یکی از شهرستان های مجاور شناسایی و توقیف کنند.
 
سردار ناظری تصریح کرد: ماموران در این عملیات پس از دستگیری متهم در بازرسی از خودور وی یک عدد بی سیم پلاستیکی، یک عدد شوکر، چهار دستگاه تلفن همراه و دو قبضه چاقو کشف کردند.
 
فرمانده انتظامی شرق استان تهران افزود: متهم در بازجویی اولیه به همدستی با سه نفر دیگر اعتراف کرد.
 
وی با اشاره به شگرد این متهم خاطرنشان کرد: متهم با لباس شخصی با عناوین پلیس های تخصصی اقدام به ۲۵ فقره اخاذی در شهرستان پاکدشت و ۳۰ فقره اخاذی و فریبکاری در شهرستان پیشوا کرده است که نهایتا با قرار وثیقه به مراجع قضائی معرفی شد.
 
سردار ناظری با بیان اینکه شناسایی سایر همدستان متهم در دستور کار پلیس است گفت: شهروندان به منظور شناسایی افراد مامور نما حتما کارت شناسایی آنان را مطالبه و مندرجات آن را با صاحب کارت تطبیق دهند و باید توجه کرد که سارقان و ماموران قلابی بیشتر به دنبال افراد کم سواد و سوء استفاده از آنان هستند و نداشتن کارت شناسایی معتبر و حکم ماموریت و یا حکم قضائی نشانه بارز افراد مامورنماست و شهروندان می توانند موارد مشکوک را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 


 

 

x