هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 اسفند 1396
ساعت 02:57
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 شهريور 1396 ساعت 16:26 2017-9-13 16:26:42
شناسه خبر : 276489
«سردار سرتیپ احمد وحیدی»، با حکم رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست دفتر آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی در مجمع تشخیص برگزیده شد.
به گزارش رجانیوز به نقل از تابناک؛«سردار سرتیپ احمد وحیدی» وزیر دفاع اسبق جمهوری اسلامی ایران که متولد ۱۳۳۷ در شیراز است با حکم رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست دفتر آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی در مجمع تشخیص برگزیده شد. او از فرماندهان ارشد نظامی جمهوری اسلامی ایران است که پس از پایان مسئولیتش در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، با حکم رهبر معظم انقلاب به عنوان عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شد. او هم اکنون ریاست مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی و رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی را عهده دار است.
 
سردار وحیدی از جمله فرماندهان ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول هشت ساله دفاع مقدس بود و مسئولیت هایی نظیر: فرماندهی قرارگاه‌های عملیاتی و اطلاعاتی سپاه، فرماندهی نیروی قدس، معاونت طرح و برنامه و امور بین‌المللی وزارت دفاع، جانشین وزیر دفاع در دولت هشتم، ریاست کمیسیون سیاسی، دفاعی و امنیتی مجمع تشخیص مصلحت نظام (از اسفند ۱۳۹۰)، ریاست کارگروه سیاسی، دفاعی و امنیتی دولت نهم در تدوین برنامه پنجم توسعه را تاکنون بر عهده داشته است.
 


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x