هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 شهريور 1396 ساعت 13:43 2017-9-12 13:43:55
شناسه خبر : 276420
مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر از بارگیری محموله 100 تنی حاوی اقلام زیستی، بهداشتی، درمانی و غذایی هلال احمر برای مردم میانمار خبر داد.
به گزارش رجانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ وحید رحمتی مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام اقدامات اولیه بارگیری محموله امدادی و بشردوستانه جمعیت هلال احمر ایران برای مسلمانان میانمار گفت: محموله 100 تنی اقلام زیستی، بهداشتی، درمانی و غذایی جمعیت هلال احمر ایران برای مردم مسلمان روهینگیای میانمار به محض اعلام نماینده گمرک جمهوری اسلامی ایران امروز در فرودگاه مهرآباد بارگیری خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه محموله آماده شده در ابتدا 40 تن بود، خاطر نشان کرد: با تعامل و مکاتباتی که با صلیب سرخ بنگلادش انجام شد و با توجه به نیازهای حیاتی پناهجویان میانماری،این محموله به 100 تن افزایش یافت که قرار است میان پناهجویان میانماری که وارد کشور بنگلادش شده اند، تقسیم شود.
 
وحید رحمتی خاطرنشان کرد: تیم عالی ارزیاب هلال احمر به سرپرستی مصطفی محمدیون،دبیرکل جمعیت هلال احمر همراه با محموله ارسالی نخست، اعزام خواهد شد تا پس از بررسی وضعیت مردم مسلمان روهینگیای میانمار، محموله های بعدی نیز ارسال شود.
 
 لازم به ذکر است؛ تیم های واکنش سریع جمعیت هلال احمر ایران نیز برای کمک به مردم مسلمان روهینگیای میانمار همراه با محموله دوم اعزام خواهند شد.


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x