هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 شهريور 1396 ساعت 13:38 2017-9-12 13:38:34
شناسه خبر : 276418
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان ایلام از شناسایی و دستگیری ۳ گرداننده کانال تلگرامی توهین به مقدسات در ایلام خبر داد.
به گزارش رجانیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ علی جمالی رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: در پی اطلاع از فعالیت کانال تلگرامی که مدیران آن اقدام به توهین به مقدسات کرده بودند شناسایی این متهمین در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه پس از بررسی های مأموران این پلیس مشخص شد ۳ نفر مدیریت این کانال را بر عهده دارند افزود: پس از شناسایی متهمان در ۳ عملیات همزمان تمام مدیران این کانال تلگرامی دستگیر شدند.
 
سرهنگ جمالی در ادامه با اشاره به اینکه افراد دستگیر شده هرکدام منکر اتهام خود شدند اما پس از مواجهه با مستندات پلیس به بزه ارتکابی معرف شدند، گفت: این افراد با تغییر در تصاویر و ترکیب صداها و فایل های ویدویی اقدام به توهین به مقدسات می کردند.
 
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان ایلام با هشدار به افرادی که با راه اندازی گروه ها و کانال های تلگرامی اقدام به توهین به مقدسات می کنند گفت: پلیس فتا با رصد مداوم خود اجازه نخواهد داد که چنین افرادی بخواهند امنیت روانی جامعه را در فضای مجازی به خطر بیاندازند.
 
 افراد دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی و تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.


x