هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 26 اسفند 1396
ساعت 20:14
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 19 شهريور 1396 ساعت 15:00 2017-9-10 15:00:04
شناسه خبر : 276311
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر، از دستگیری و انهدام باند سارقان مسلح و کشف 9 فقره سرقت در این رابطه خبر داد.
ه گزارش رجانیوز به نقل از ایسنا؛ سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی پس از مدت ها کار شبانه روزی و پایش اخبار دریافتی، در راستای مبارزه با باند اشرار و سارقان مسلح موفق به شناسایی و دستگیری اعضای یک باند سارقان مسلح شدند.
 
این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از مدت ها کار شبانه روزی و بعد از هماهنگی با مراجع قضائی، در اقدامی غافلگیرانه 4 سارقان مسلح را در حالی که در مخفیگاه خود در یکی از منازل سطح شهر مخفی شده بودند، دستگیر کردند.
 
وی با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه سارقان، مقادیری سلاح و مهمات کشف شد، بیان داشت: سرکرده این باند دارای سابقه کیفری چندین فقره سرقت مسلحانه و مشارکت در قتل می باشد. 
 
سرهنگ "جلیلیان" افزود: سارقان دستگیر شده در تحقیقات اولیه به 9 فقره سرقت مسلحانه و عادی در ایرانشهر اعتراف که تحقیقات جهت شناسایی مالباختگان و سایر سرقت های احتمالی این باند همچنان ادامه دارد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت های موجود با قاطعیت با قانون شکنان برخورد می کند تا احساس امنیت در جامعه افزایش یابد.


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x