هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1397
ساعت 19:48
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 26 تير 1396 ساعت 18:05 2017-7-17 18:05:29
شناسه خبر : 273536
سوال اینجاست چرا مسئولان وزارت خارجه در سالروز برجام در مصاحبه با مجری شبکه CNN حاضر شده اند اما حتی یک مرتبه در رسانه های داخلی به میان اهالی رسانه نیامده اند .
سوال اینجاست چرا مسئولان وزارت خارجه در سالروز برجام در مصاحبه با مجری شبکه CNN حاضر شده اند اما حتی یک مرتبه در رسانه های داخلی به میان اهالی رسانه نیامده اند .

گروه سیاسی- رجانیوز: محمد جواد ظریف ، وزیر امور خارجه ایران در آستانه ی دومین سالروز امضای برجام با فرید زکریا مجری شبکه CNN در موضوع توافق هسته ای ایران مصاحبه کرده است و ذیل بحث پیرامون توافق هسته ای، به نقض روح و جسم برجام توسط  طرف آمریکایی تصریح کرده است .

 

این درحالیست که رسانه های داخلی مختلفی در آستانه ی سالروز توافق هسته ای و یا به بهانه های دیگر، بارها و بارها از مسئولان وزارت خارجه دعوت نموده اند تا در جهت ارائه بحث در باب توافق مذکور و تحقق آن در رسانه ها حاضر شوند ، اما این اتفاق رقم نخورده است .

 

نه تنها وزیر محترم خارجه  در موضوع برجام در رسانه ها حاضر نشده است بلکه گاهی معاونین و دیگر مسئولین وزارت خارجه هم از حضور و پاسخگویی در موضوع برجام و توافق هسته ای امتناع کرده اند .

 

در همین چند روز گذشته و به مناسبت دومین سالروز توافق هسته ای ، دست اندرکاران برنامه جهان آرا از شبکه افق برنامه ای جهت بحث و بررسی توافق هسته ای ، تحقق و یا نقض آن تدارک دیده بودند که تنها به علت حاضر نشدن طرف موافق توافق هسته ای ، به روی آنتن نرفت .

 

 

 

 

این در حالیست که حجت الاسلام و المسلمین نبویان ، نماینده سابق مجلس به عنوان منتقد برجام در برنامه حاضر شده بود اما تلاش های دست اندرکاران برنامه جهان آرا جهت حاضر شدن طرف موافق بی ثمر ماند و برنامه به جهت رعایت اصل بی طرفی به روی آنتن نرفت .

 

 

 

 

حال سوال اینجاست چرا مسئولان وزارت خارجه در سالروز برجام در مصاحبه با مجری شبکه CNN حاضر شده اند اما حتی یک مرتبه در رسانه های داخلی به میان اهالی رسانه نیامده اند . x