هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 26 تير 1396 ساعت 15:32 2017-7-17 15:32:19
شناسه خبر : 273514
فرمانده هشت سال دفاع مقدس سردار علی‌اکبر آویش پس از ۳۰ سال فراغ از وطن به آغوش خانواده‌اش بازگشت و چشم‌انتظاری همسر و فرزندانش را به پایان رساند.
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، عصر امروز جانشین فرمانده سپاه ناحیه آمل، به همراه امام جمعه دابوودشت‌سر، رئیس بنیاد شهید آمل، سردار نامی‌نژاد از همرزمان شهید و مسئول حراست فرمانداری ویژه آمل با حضور در منزل همسر و فرزندان شهید سردارعلی‌اکبر آویش از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس خبر شناسایی هویت این شهید را دادند.
 
شهید علی‌اکبر آویش فرزند رضا تقریبا 30 سال پیش در عملیات کربلا چهار و در منطقه ام‌الرصاص به شهادت رسیده و پیکر پاکش جاویدالاثر مانده بود که طی تفحص نیروهای بسیجی و سپاه در خاک عراق و بازگردان وی به خاک میهن، به همراه شهید کریم بهمنی از شهرستان بابل شناسایی هویت شده و به خانواده‌هایشان اطلاع‌رسانی شد.
 
امام جمعه دابو و دشت‌سر آمل در این دیدار با بیان اینکه مردم ایران از صبوری و ایثارگری خانواده‌هایی چون شهید آویش افتخار می‌کنند که از خود صعه صدر نشان می‌دهند و سال‌های سال منتظر پیکرهای پاک پاره تن‌شان هستند، افزود: با توجه به حضور این شهید بزرگوار باید تشییع پیکرش هرچه باشکوه‌تر از سوی مردم این شهرستان برگزار شود.
 
شهید آویش
 
حجت‌الاسلام مهدی تقی‌زاده عنوان کرد: امروزه برکت این شهدا و شهدای مدافعان حرم موج پیروزی موصل، سوریه و یمن شده است و امنیت و آرامش را در ایران سرافراز شاهد باشیم.
 
در ادامه این دیدار همسر شهید نیز با بیان خرسندی از شناسایی هویت همسرش یادآور شد: آرزوی شهید گمنامی جسمش به مانند بانویش حضرت فاطمه‌الزهرا(س(  بود که اکنون بعد از 30 سال پیکر پاکش به خاک آمل برگردانده شد.


 

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms