هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 24 تير 1396 ساعت 17:45 2017-7-15 17:45:00
شناسه خبر : 273398
رییس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری فرد رمالی که با ادعای دروغین درمان بیماران و گشایش بخت جوانان مبلغ یک میلیارد و 580 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.
به گزارش رجانیوز به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، سرهنگ ستار خسروی اظهار کرد: در پی شکایت چندین نفر مبنی بر اینکه فرد کلاهبرداری با ادعای رمالی، دعانویسی، درمان بیماران و گشایش بخت جوانان مبالغی را دریافت و متواری شده بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
 
وی با اشاره به اینکه رمالی، فالگیری و دعانویسی جرم کلاهبرداری محسوب می‌شود، ادامه داد: پس از اعلام شکایت کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز کردند و موفق شدند فرد رمال را که متواری شده بود دستگیر کنند.
 
رییس پلیس آگاهی اصفهان افزود: فرد دستگیر شده در بازجوئی‌های به عمل آمده به کلاهبرداری مبلغ یک میلیارد و 580 میلیون ریال از هشت شهروند با شیوه رمالی و دعانویسی اعتراف کرد.
 
خسروی با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل رمال دستگیر شده به مراجع قضائی خاطرنشان کرد: مراجعه به افراد رمال و فالگیر ریشه در اعتقادات خرافی بخشی از مردم جامعه دارد که به جای این که مشکلات خود را از طریق راه‌های مناسب و قانونی دنبال کنند به سراغ افرادی می‌روند که نه تنها هیج اطلاعی از مشکل آن ها ندارند، بلکه تعهدی نیز نسبت به انجام کارشان ندارند.
 
وی تصریح کرد: توصیه ما به شهروندان این است که برای حل مشکلات خود از آموزه‌های دینی بهره بگیرند، از افراد با تجربه و متخصص مشورت و راهنمایی دریافت کنند و مطمئن باشند که با استفاده از راه‌های منطقی و قانونی نتیجه خواهند گرفت.


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x