هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 28 اسفند 1396
ساعت 03:19
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 22 تير 1396 ساعت 17:16 2017-7-13 17:16:57
شناسه خبر : 273323
پیش از این تاج اعلام کرده بود احتمال دریافت خسارت دو سال گذشته بابت چنین تصمیمی وجود دارد که با توجه به نحوه رسیدگی به پرونده و حضور آن در جلسه میانجگری، امکان تحقق این امر بسیار ضعیف است.نتایج این مذاکرات که محرمانه است
پیش از این تاج اعلام کرده بود احتمال دریافت خسارت دو سال گذشته بابت چنین تصمیمی وجود دارد که با توجه به نحوه رسیدگی به پرونده و حضور آن در جلسه میانجگری، امکان تحقق این امر بسیار ضعیف است.نتایج این مذاکرات که محرمانه است
دور اول مذاکرات نمایندگان فوتبال ایران و عربستان در نشست حل اختلاف به پایان رسید.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تابناک، دور اول مذاکرات نمایندگان فوتبال ایران و عربستان که برای حضور در نشست حل اختلاف راهی لوزان سوئیس شده‌اند، امروز (پنجشنبه) در دادگاه CAS برگزار شد و علیرضا اسدی نماینده ایران که تحت عنوان دبیرکل به این سفر اعزام شده است در این نشست مهم شرکت کرد.
 
در حال حاضر نیز از سوییس خبر می رسد اسدی به همراه وکلای ایرانی و سوییسی در حال شور هستند تا در دور دوم جله فوق که به احتمال زیاد عصر امروز برگزار می‌شود، مستندات نهایی درباره امنیت ایران و توافق در خصوص برگزاری دیدارهای نمایندگان دو کشور به میزبانی یکدیگر را ارائه کنند که در نهایت امکان تحقق این امر بعد از جلسه وجود خواهد داشت.
 
نتایج این مذاکرات که محرمانه است، از سوی مسئولان امر به رسانه ها اعلام خواهد شد. دور دوم مذاکرات هم برگزار می‌شود تا نتیجه‌ای از این مذاکرات حاصل شود. تیم مذاکره‌کننده فدراسیون فوتبال در حاشیه نشست حل اختلاف فوتبال ایران و عربستان، جلسه‌ای را با وکیل سوئیسی برگزار کردند.
 
البته پیش از این تاج اعلام کرده بود احتمال دریافت خسارت دو سال گذشته بابت چنین تصمیمی وجود دارد که با توجه به نحوه رسیدگی به پرونده و حضور آن در جلسه میانجگری، امکان تحقق این امر بسیار ضعیف است. در جلسه صبح امروز مقامات فوتبال عربستان‌سعودی همراه با وکیل انگلیسی در دادگاه عالی ورزش در سوییس حاضر شدند.
 
علیرضا اسدی که پیش از این به‌عنوان دبیرکل فدراسیون برای این جلسه معرفی شده بود، یکی از حاضران در جلسه بود. اعضای تیم مذاکره‌کننده فدراسیون فوتبال ایران در حاشیه نشست میانجی‌گری دادگاه CAS جلسه‌ای مشورتی با وکیل سوئیسی برگزار کردند.نتایج این مذاکرات که محرمانه است، از سوی مسئولان امر به رسانه ها اعلام خواهد شد. دور دوم مذاکرات هم برگزار می‌شود تا نتیجه‌ای از این مذاکرات حاصل شود.
 
اسدی، دادگاه CAS


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x