هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 22 آذر 1396
ساعت 07:12
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 18 تير 1396 ساعت 18:19 2017-7-9 18:19:59
شناسه خبر : 273063
به لطف مجلسین  امریکا تحت شدیدترین نظام تحریمها (s722 ) در پسابرجام قرار گرفته ایم! تحریم هایی که قوانین و معاهدات بین المللی را زیر پا می گذارد و شرایط را برای ملت به قدری سخت خواهد کرد که سالهای 90 و 91 میشود برای مردم آرزو!
 
به این بهانه تمام اجزای اصلی اقتصاد ایران  نشانه می رود و این قابلیت را دارد که اعضای SDN LIST را مکررا افزایش دهد! بزرگ کردن این موجود ناقص الخلقه (برجام) بدون امریکا و صرفا با اروپا نیز میسر نیست چرا که ساده اندیشان گویا نمی دانند که اروپا اختیاری برای صدور مجوزهای پرداخت دلاری ندارد و دستش نیز برای جلوگیری از ازدیاد افراد SDN LIST کوتاه می باشد!
 
 به لطف حضرات، بسیاری از تاسیسات هسته ای را بدون شلیک آن موشکی که محمد جواد ظریف از آن می ترسید از دست داده ایم و فعالیت موشکی خودمان نیز بدون هیچ قید و محدودیتی در ذیل این تحریم محدود می شود که این خود ناقض قطعنامه پشتیبان برجام (2231) است!
 
با این آش شوری که سناتور باب کورکر در مجلسین امریکا برایمان پخته یک نفر اما در ایران دغدغه اش فراتر از این حرفهاست! او که خود مسئول ستاد پیگیری اجرای برجام است کسی نیست جز «عباس عراقچی» که تمام دغدغه اش  این روزها ماندن طارمی در پرسپولیس است تا شاید با ماندن طارمی پرسپولیس امسال نیز قهرمان ایران شود!
 
کاش سطح دغدغه مسئولین کمی همخوانی داشت با اولویتهای این روزهای مردم! که در اینصورت استیفای حقوق ملت از چنگال زورگویان ارجحیت داشت بر قهرمانی پرسپولیس و ایجاد اشتغال می چربید به برگزاری کنسرت!
 
میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا اسمان است....


دیدگاه کاربران

میخواهند سر ملت به قرمز ها بند بشه ولی بی خبر باشند از تحریم‌های جدید .

وقتي از آقاي عراقچي در مورد SDN LIST و افرادي كه در اين ليست نامشون قيد شده سوال شد، ايشون فقط مي خنديدند!

يه سوال دارم،مسابقات ماله كشي كي برگزار ميشه!!؟

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 


 

 

x