هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 1 اسفند 1398
ساعت 10:00
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 18 تير 1396 ساعت 16:03
يكشنبه 18 تير 1396 15:47 ساعت
2017-7-9 16:03:46
شناسه خبر : 273049
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: عملیات اخیر سپاه پاسداران در قاموس نیروهای مسلح بود و حرکت برادران سپاهی سیلی ‌محکمی بر دهان دشمنان بود.
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم،  امیر کیومرث حیدری ظهر امروز در حاشیه گردهمایی سراسری سالانه روسای بازرسی‌های نیروی زمینی ارتش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیش‌بینی و پیشگیری لازم در جهت به خاک مالیدن پوزه دشمنان انجام شده و اجازه هیچگونه تجاوزی را به متجاوزان نمی‌دهیم.
 
وی با بیان اینکه پیام ما به متجاوزان پاسخ کوبنده موشکی به حمله ترقه‌ای بود، افزود: قدرت نیروی زمینی ارتش ایران در رزمایش‌ها نشان داده شده و در مسیر منویات مقام معظم رهبری روز به‌ روز نیروهای ما به‌لحاظ ذهنی و عملی آماده‌تر شده و با این حرکت اقدامی بازدارنده داریم.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش در پاسخ به سئوالی پیرامون پاسخ‌های کوبنده به متجاوزان با تاکید براینکه هیچ خطری نظام مقدس جمهوری اسلامی را تهدید نمی‌کند، خاطرنشان کرد:‌ اقدام اخیر سپاه در قاموس نیروهای مسلح بود و حرکت برادران سپاهی سیلی ‌محکمی بر دهان دشمنان بود، حرکتی که اقدام همه‌جانبه تمامی نیروهای دفاعی ایران بود و تمامی نیروهای نظامی ایران در کنار هم و در رکاب مقام معظم رهبری به گوش دشمنان سیلی می‌زنند و هوشیاری لازم را به آن‌ها می‌دهند که خاک ایران جای نفوذها و توطئه‌هایشان نیست.
 
امیر حیدری در رابطه با رزمایش‌های نیروی زمینی ارتش گفت: رزمایش‌ها در طول سال به‌صورت تخصصی و موضوعی در طول سال جاری در چند نقطه از کشور از جمله خراسان‌رضوی برگزار می‌شود.