هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 2 اسفند 1398
ساعت 15:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 4 تير 1396 ساعت 17:28
يكشنبه 4 تير 1396 17:20 ساعت
2017-6-25 17:28:31
شناسه خبر : 272356
 جانشین فرمانده کل ارتش گفت: دولت در مسیر مقام معظم رهبری حرکت می‌کند و قطعا اگر بخواهد مسیری را غیر از این مسیر برود، قطعا مقام معظم رهبری به دولت تذکر خواهد داد چون رهبری با احدی در مسیر جمهوری اسلامی تعارف ندارد.
جانشین فرمانده کل ارتش گفت: دولت در مسیر مقام معظم رهبری حرکت می‌کند و قطعا اگر بخواهد مسیری را غیر از این مسیر برود، قطعا مقام معظم رهبری به دولت تذکر خواهد داد چون رهبری با احدی در مسیر جمهوری اسلامی تعارف ندارد.

گروه سیاسی_رجانیوز: امیر احمد رضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش جایگاه سربازان در ارتش جمهوری اسلامی ایران را بسیار مقدس و محترم توصیف کرد و گفت: لباسی را که شما عزیزان برای دفاع از دین و قرآن پوشیده اید همان لباسی است که پدران و برادران شما در گذشته نه چندان دور برتن کرده و راهی جبهه های حق علیه باطل شدند و در خون خود غلطیدند تا پرچم ایران در اهتزاز بماند و شما اکنون با پوشیدن آن لباس آماده شده اید هرزمانی که ملت نیاز داشته باشد به فرمان فرماندهی معظم کل قوا در صحنه حاضر شوید و مانند پیشینیان خود و حتی بهتر ایفای وظیفه نمایید.

 

به گزارش رجانیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، وی در ادامه با استناد به آیات قرآن کریم افزود: سربازان اسلام به اذن خداوند دژهای محکم و استواری هستند که سینه های خود را آماج گلوله های دشمن می کنند تا امنیت را  ارزانی  ملت خویش نمایند.

 

امیر پوردستان همچنین با اشاره به جنگ نرم و هجمه فرهنگی دشمن که جوانان را هدف قرار داده است، گفت: با وجود توطئه های دشمن، این جوانان ما هنگام خطر مثل جوانان دهه ۶۰ و بلکه بهتر، از کشور دفاع خواهند کرد.

 

جانشین فرمانده کل ارتش در ادامه حضور در جمع سربازان وظیفه در لحظات واپسین ماه مبارک رمضان را بسیار ارزشمند دانست و افزود: از اینکه در جمع سربازان شریف، با غیرت، متدین و ولایتمدار حضور پیدا کرده ام خداوند را شاکر و سپاسگزارم و به شما عزیزان توصیه می کنم همواره و مانند ماه مبارک رمضان به خودسازی و تزکیه نفس بپردازید.

 

وی همچنین دل های جوانان را پاک و صاف مانند آئینه توصیف و اضافه کرد: بدلیل صفای دل و پاکی، شما هرچه از خداوند بخواهید اجابت خواهد شد لذا سلامت، زندگی شایسته از خداوند بخواهید.

 

امیر پوردستان در پایان با استناد به آیه ۵۳ سوره زمر خاطر نشان کرد: همواره باید به رحمت الهی امید داشت و با مراقبت از نفس و انجام حسنات و با انگیزه جبران گناه اگر معصیتی را در گذشته مرتکب شده ایم زمینه آمرزش آن را فراهم آوریم.

 

 پوردستان در واکنش به این موضع  رئیس جمهور که روز پنج‌شنبه در جمع فعالین اقتصادی با اشاره به اجرای ضعیف سیاست‌های اصل ۴۴ گفته بود : ما طی اجرای این سیاست‌ها اقتصاد را از دولت تفنگدار به دولت بی‌تفنگ تحویل دادیم، در مورد دولت تفنگدار گفت: دولت تفنگدار دیگر چیست؟ بروید از آقای روحانی بپرسید. رئیس جمهور، رئیس شورای عالی امنیت ملی کشور هست که در آن شورا سپاه و ارتش و وزارت اطلاعات است. دولت در مسیر مقام معظم رهبری حرکت می‌کند و قطعا اگر بخواهد مسیری را غیر از این مسیر برود، قطعا مقام معظم رهبری به دولت  تذکر خواهد داد، همانطور که در سخنرانی‌شان فرمودند این چیزهایی که آقای روحانی گفتند را خودشان باید اجرا کنند. رهبری با احدی در مسیر جمهوری اسلامی تعارف ندارند.

 

جانشین فرمانده کل ارتش گفت: دولت در مسیر مقام معظم رهبری حرکت می‌کند و قطعا اگر بخواهد مسیری را غیر از این مسیر برود، قطعا مقام معظم رهبری به دولت  تذکر خواهد داد چون رهبری با احدی در مسیر جمهوری اسلامی تعارف ندارد.