هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 21 فروردين 1400
ساعت 08:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 19 دى 1388 ساعت 11:45
شنبه 19 دى 1388 15:15 ساعت
2010-1-9 11:45:42
شناسه خبر : 27111
در اين جلسه، ليستي از از افراد مرتبط با آقاي صانعي به اين رمّال داده و از وي خواسته شده مشخص كند كداميك از آنان جاسوس جمهوی اسلامی است. در ادامه با درخواست طلسم برای حفاظت از آقای صانعی، از اين رمّال خواسته شده است كه به قم بيايد و در دفتر مشغول به کار شود.

فرزند آقای يوسف صانعی و تعدادي از مسئولان دفتر وی براي كسب اطلاع از برخي مسائل دفتر به يك رمّال در یکی از شهرهای استان اصفهان مراجعه و از وي در پنج مورد كمك خواسته‌اند.

به گزارش رجانيوز، در اين جلسه، ليستي از از افراد مرتبط با آقاي صانعي به اين رمّال داده و از وي خواسته شده مشخص كند كداميك از آنان جاسوس جمهوی اسلامی است.

همچنين از از خواسته‌اند مشخص كند دولت فعلی چه زماني سرنگون می شود.

در بخش ديگري از اين جلسه، مسئولان دفتر آقاي صانعي با بيان اينكه ما در قم چاپخانه ای داریم که احساس می کنیم نظام در آن دوربین مخفی کار گذاشته است، از اين رمّال خواسته‌اند جاي دوربين را كشف كند.

در ادامه با درخواست طلسم برای حفاظت از آقای صانعی، از اين رمّال خواسته شده است كه به قم بيايد و در دفتر مشغول به کار شود.

فرزند و مسئولان دفتر آقاي صانعي در حالی مدعی كار گذاشتن دوربین مخفی از سوي نظام هستند كه خود در دفتر و خیابان منتهي به آن دوربین کار گذاشته بودند و در برخی موارد بی‌بی‌سی تصاویر همان دوربین‌ها را بلافاصله پخش می‌کرد.