هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 29 ارديبهشت 1396 ساعت 17:49 2017-5-19 17:49:16
شناسه خبر : 271019
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه گزارش هایی از تخلفات در سطح شهر تهران دریافت شده است، گفت: مسئولان دفاتر نظارتی ما به این افراد تذکر می دهند و در صورت لزوم از شعب اخراج می شوند.

به گزارش مهر، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان درباره برنامه این شورا برای رسیدگی به تخلفات انتخاباتی صورت گرفته در سطح شهر تهران از قبیل توزیع تعرفه های بدون مُهر یا نام آوردن از یک نامزد خاص توسط مسئولان شعب هنگام دریافت رای مردم، اظهار داشت: تخلفاتی از این قبیل در همه ادوار انتخابات وجود دارد و گزارش هایش نیز یا از طریق نمایندگان نامزدها و یا از طریق مردم به ما ارائه می شود.

وی افزود: ما این گزارش ها را پیگیری می کنیم و اگر لازم باشد به سرعت برخورد می کنیم؛ در رابطه با نمونه های مورد اشاره نیز هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده ایم اما همکاران ما در هیات های نظارت استانی این کارها را انجام می دهند و اگر باز هم تخلفی در جایی صورت می گیرد، تقاضا داریم که سریعتر گزارش این تخلفات را از طریق تلفن یا ایمیل روابط عمومی به دبیرخانه شورای نگهبان اطلاع دهند.

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه از موارد مورد اشاره تاکنون بی اطلاع هستم، تصریح کرد: در عین حال گزارش های مشابهی به ما ارائه شده که پیگیری کرده ایم و مشکل حل شده است.

کدخدایی افزود: در این موارد دفاتر نظارتی ما پیگیری می کنند و اگر کسانی باشند که چنین تخلفاتی می کنند، حتما به آنها تذکر داده می شود و اگر لازم باشد از شعبه اخراج می شوند؛ هماهنگی خوبی هم قبل از انتخابات با نیروی انتظامی و قوه قضائیه داشته ایم و اگر لازم باشد از طریق این دو نهاد هم پیگیری می کنیم.
  

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x