هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 2 مهر 1396
ساعت 05:09
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 27 ارديبهشت 1396 ساعت 16:45 2017-5-17 16:45:54
شناسه خبر : 270959
سخنگوی ستاد رئیسی گفت: محدوده برگزاری مراسم امروز در میدان شهدای مشهد آماده سازی و محصور شده و مطابق قانون برگزاری مراسم در فضای محصور قانونی و مجاز است.
سخنگوی ستاد رئیسی گفت: محدوده برگزاری مراسم امروز در میدان شهدای مشهد آماده سازی و محصور شده و مطابق قانون برگزاری مراسم در فضای محصور قانونی و مجاز است.

گروه سیاسی_رجانیوز: گردهمایی بزرگ حامیان حجت الاسلام سیدابراهیم رییسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دقایقی قبل در میدان شهدا مشهد آغاز شد.

 

به گزارش رجانیوز دقایقی پیش سیدابراهیم رئیسی با استقبال پرشور حامیان خود وارد میدان شهدا مشهد شد.

 

سید ابراهیم رئیسی در جمع پرشور حامیان خود در مشهد گفت: این همه عزت و احترام و اقتدار نظام کوتاه شدن سایه جنگ از این مرز و بوم و کشور به دلیل حضور قهرمانانه شما مردم در صحنه است، سایه جنگ فقط با نیروی مقتدر و پرنشاط دفع می شود که یکی از نمونه های آن جمعیت حاضر است، علاوه بر تمامی افتخارات ملت بزرگ ایران در زمینه های علم و فناوری و نانوتکنولوژی و دفاع مقدس به خرج داد، امروز زندگی و کسب مردم با مشکلات جدی مواجه شده است.

 

 

رئیسی با اشاره به مشکلاتی که  امروزه در  زندگی، معیشت و کار و کسب مردم ایجاد شده است گفت: سوال من این است که با این همه ثروت های عظیمی که خداوند به این کشور عنایت کرده و با این همه نیروی جوان و متخصص که بزرگترین سرمایه ها است، چرا زندگی مردم و معیشت مردم و جویندگان کار ما به گونه ای است که خانواده های ایرانی را نگران کرده است، بیش از 50 درصد از ظرفیت صنعتی گشور چرا تعطیل یا نیمه تعطیل است. چرا بسیاری از منابع کشور به جای بکار رفتن در چرخه تولید کشور به چند نفر از افراد بد حساب تسهیلات داده می شود؟

 

 

وی با پرسش این سوال که چرا جوانان تحصیل کرده ما برای شغل باید دچار مشکل شود؟ گفت: مردم با کمبودها میسازند اما با تحقیر هرگز؛ اساس مشکلات کشور ما در چیست با این همه امکانات و ظرفیت ها؟ مشکل این است آقایان به جای اینکه رفع مشکلات کشور را در دست توانای جوانان کشور بدانند در دست بیگانگان می بینند. رکود امروز در کشور رکورد زده است، کلید این قفل ها و رفع مشکلات در دست توانای این ملت و جوانان برومند آن است مگر بیگانگان تا امروز گره از مشکلات کدام کشور گشوده اند که دومی آن ما باشیم؟!

 

 

 

سید ابراهیم رئیسی در ادامه گفت: دولت باید پاسخ دهد به چه دلیلی چهار سال اقتصاد، امکانات و نیروی انسانی این کشور را معطل گذاشتند؟ دولت باید پاسخ گوی مشکلات باشد، مگر 4 سال پیش نگفتید «بازار ایران نباید مملو از اجناس چینی باشد؟» چرا بازار ما در دست چینیان است؟ در دولت پیش سالانه 5 میلیارد دلار اجناس چینی وارد کشور می شد اما در دوران این دولت هر سال 10 میلیارد وارد کشور شد، آقای روحانی چرا از مردم ناراحت هستید؟ چون مطالبه گر شغل هستند یا چون از فساد اداری گله مند هستند؟ شما به جای اینکه پاسخ گوی مطالبات مردم باشید، رقیب هراسی می کنید ما آماده ایم دیواری بلند میان چپاولگران و مردم ایجاد کنیم.

 

 

فیلم لحظه ورود سیدابراهیم رئیسی به میدان شهدا

 

وی با اشاره به حقوق شهروندی در دولت یازدهم گفت: حقوق شهروندی که گفتنی و نوشتنی نیست؟ آقای روحانی حق شهروندی آن است که جوانی به سبب بیکاری در برابر خانواده‌اش خجالت زده نباشد و سفره فقرا هر روز کوچکتر نشود،
شما میگویید دیپلماسی بلد هستید؛ مگر وزارت خارجه نباید به دنبال پیدا کردن بازار برای فروش اجناس داخلی باشد، آیا امروز با وجود رابطه دوستانیه با عراق چرا بازار آن کشور در دست ترکیه است؟

 

 

رئیسی با انتقاد از نگاه بسته دولت به دنیا گفت: مگر دیپلماسی برقراری ارتباط با چند کشور است، 180 کشور در جهان وجود دارد. حق شهروندی یعنی آزادی در اظهار نظر، چرا به مخالفانات برچسب میزنید و به آنها توهین می کنید.چرا اسم هنرمندان، اهل سنت و‌ اقلیت های مذهبی را می آورید اما در عمل برای آنها هیچ کاری انجام نمی دهید، اینکه هنرمندی در گوشه بیمارستان جان دهد و هیچ کس احوال او را نپرسد، این معنای حمایت از هنرمند و حق شهروندی است؟ مردم دولتی می خواهند که اشرافی نباشد، مردم حقوق نجومی را خلف شئونات دولت اسلامی می دانند. آستان هم مالیات بر ارزش افزوده است، پولی که آستان باید مالیات بدهد 10 برابر آن را به فقرا و نیازمندان کمک کرده است.

 

 

رئیسی با اشاره به لزوم شفایت در زندگی مسئولان گفت: خودم و تمام مدیران دولت کار و کرامت باید ثروتشان و درآمدشان برای مردم روشن باشد.دولت باید قراردادهایش شفاف باشد، من رقیب این دولت نیستم رقیب دولت 4 سال عملکردش است، من رقیب فساد اداری، فقر و ناکارآمدی در این دولت هستم. نه بازگذشت به گذشته و نه تحمل وضع موجود تغییر به نفع مردم، ما بیان کرده ایم که در دولت کار و کرامت آزادی دانشجویان، علمی و زنان محقق خواهد شد.

 

وی تاکید کرد: آن سندی که شما نتوانستید از دشمن با دیپلماسی التماس نقد کنید، در دولت کار و کرامت نقد خواهیم کرد،ما با کمک مردم تحریم ها را برخواهیم داشت. با کرامت و حفظ شان مردم، اشتغال را در جامعه افزایش خواهیم داد، در کشور حتما سالانه یک میلیون شغل ایجاد خواهیم کرد. ما امروز در اقتصادمان صنایع پیشران مانند صنعت مسکن سازی داریم، با مسکن و با فعال کردن اقتصاد در حزوه IT، صنایع تبدیلی، کشاورزی و کنترل قاچاق کالا میتوان شغل در این کشور ایجاد کرد. آقای روحانی می‌گویید چرا مالیات نمی‌دهید؟ این آستان مقدس اساسش مبتنی بر وقف است، ما هم مالیات ارزش افزوده می‌دهیم و تمام شرکت‌های آستان حساب‌رسی شده‌اند و پولی که باید مالیات داده شود، 10 برابر آن به فقرا و ایتام داده می‌شود.  مگر نگفتید دلال نفتی بوده که 10 ماه دستگاه قضایی بازداشتش کرده، الان نفت را چگونه می‌فروشید؟ دلال‌هایی امروز در حال انجام کار نفتی هستند.

‎مقایسه پراکندگی جمعیت در گردهمایی رئیسی و روحانی در مشهد از روی نقشه هوایی/ جمعیت صدها هزارنفری حامی خادم ملت پاسخ محکم مردم به بداخلاقی های اخیر

 

رئیسی تاکید کرد: چرا کسانی که انتقاد می‌کنند به آنها برچسب می‌زنید؟ این حق شهروندی است؟ کسی از شما بوده که وام و تسهیلات صفر درصد گرفته باشد؟ آقای روحانی این‌ها را جواب دهید. آقایی 300 میلیارد وام صفر درصد گرفته و سود می‌گیرد، این‌ها را پاسخ دهید. چرا طفره می‌روید؟ ما می‌گوئیم این وضع مردم است، شما سر نمی‌زنید به مردم اما ما با مردم ارتباط داریم. این مردم دولتمردی می‌خواهند که اشرافی نباشد.این مردم می‌گویند ما حقوق نجومی را خلاف مصالح دولتمرد اسلامی می‌دانیم.

 


وی در ادامه گفت: بنده به‌عنوان یک خدمتگزار و نوکرِ مردم، در یک سالی که در مشهد ماموریت داشتم، یک تغییر رویکرد را شاهد بودم و فهمیدم فلش به سمت حمایت از محرومان و فقرا رفته است.

 

رئیس در ادامه گفت: دولت چرا یکباره در شب انتخابات یارانه افرادی که قبلا قطع کرده بود را دوباره واریز کردید؟ شما به عقل و شعور مردم توهین می‌کنید، چرا با تبلیغات نا صحیح میخواهید رای بیاورید؟ کشور ما مشکل کمبود نقدینگی و کمبود آب و زمین حاصل و کمبود نیروی کار کارآمد ندارد بلکه با مشکل ضعف مدیریت روبه رو است. مدیران نباید از مفسادان حمایت کنند. از ابتدای حضور در آستان بازرسی در همه شئونات آستان را آغاز کردیم. شما اعلام میکنید دزد و فساد، اما اقدام نمی کنید اما بنده ابتدا عمل میکنم بعد اعلام.

 

خیابان های متراکم از حامیان سرعت خودرو حامل رئیسی را با مشکل مواجه کرده است

خودروی حجت الاسلام رئیسی در بین انبوه جمعیت استقبال کننده پس از دوساعت به بولوار امام خمینی مشهد رسید.  در حالی که سخنرانی حسن روحانی با استقبال کم هواداران او روبرو شد و لحظاتی پیش به پایان رسید، سیدابراهیم رئیسی هنوز به دلیل جمعیت 100 هزار نفری مردم حاضر در میدان شهدای مشهد، به محل سخنرانی نرسیده است.

 

 

ازدحام جمعیت باعث شده طی مسیر حجت الاسلام رئیسی به میدان شهدا که در حالت عادی تنها ۱۵ دقیقه زمان می‌برد بیش از دو ساعت به طول انجامد.

 

سونامی حامیان سیدابراهیم رئیسی امروز به مشهد رسید. هوادارن رئیسی ساعت ها قبل  در میدان شهدا مشهد به انتظار سید ابراهیم رئیسی ایستاده اند و برای پایان دادن به دولت پیرو خسته لحظه شماری می کنند.  میدان شهدا مشهد ساعاتی پیش از حضور سید ابراهیم رئیسی مملو از حامیان رئیسی است.

 

خلیل امت آمد، باران رحمت آمد

بارارش باران رحمت اللهی در مشهد هم نتوانست از خیل حامیان سیدابراهیم رئیسی بکاهد. حامیان رئیسی از ساعت ها قبل در میدان شهدا مشهد منتظر دیدار دوباره با خادم الرضا هستند. باران بهاری لطافت بی مثالی را به مشهد آورده است. باران بهاری  با خود بوی بهشت را در مشهد آورده است، حالا راحت تر میتوان به این کلام پی برد: «مشهد قطعه ای از بهشت است».

تصویری با شکوه از بارش باران در قیام مردم مشهد

 

هِلی‌شات از حماسه‌ی تمام کننده‌ی پرشور حامیان سید محرومان در میدان شهدای مشهد مقدس

 

دقایقی پیش سیدابراهیم رئیسی به همراه سید مصطفی میرسلیم وارد مشهد شد

 


video_2017-05-17_17-25-32.mp4 | دانلود فیلم

استقبال جوانان مشهدی از سید ابراهیم رئیسی از فرودگاه تا میدان شهدا

 

صبح امروز علی غلامی سخنگوی ستاد حجت‌الاسلام سید ابراهیم با اشاره به مراسم امروز رئیسی در مشهد اظهار داشت: محدوده برگزاری مراسم امروز در میدان شهدای مشهد آماده سازی و محصور شده و مطابق قانون برگزاری مراسم در فضای محصور قانونی و مجاز است.

 

 

وی افزود: بر اساس «نص» صریح قانون فرمانداری مشهد موظف به همکاری و تامین امنیت این مراسم است.

غلامی با بیان اینکه دستگاه‌های مسئول و وزارت کشور را به برخورد بی‌طرفانه و عدم جانبداری از یک کاندیدای خاص توصیه می‌کنم، گفت: همین مکانی که امروز آقای روحانی در آن برنامه انتخاباتی خواهد داشت، قبلاً مورد تقاضای ستاد انتخاباتی دکتر سید ابراهیم رئیسی بود که آقایان به بهانه نبود امنیت بنا و سازه، با آن مخالفت کرده بودند.

سخنگوی ستاد رئیسی خاطرنشان کرد: پس از موج عظیمی که در سراسر کشور از جمله تهران، اصفهان و ... در حمایت از سید مظلومان ایجاد شده، مردم مشهد امروز با حضور پرشور خود در میدان شهدا حماسه‌ای تاریخی خلق خواهند کرد.

 

 

 

 دیدگاه کاربران

ده هزار نفر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بقیه اتوبوسها کجان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اتوبوسهای مشهد رو که همه رو بردن ورزشگاه تختی برای روحانی.بیخود نگرد پیدا نمیکنی.

بقيه اتوبوس ها ورزشگاه تختي مشهد

ده هزار نفر نه بیسواد، صد هزار نفر...اتوبوسا هم رفتن طرفدارای روحانی رو برسونن خونه

بقیه اتوبوسا مردمو به زور بردن همایش روحانی دوست عزیز:)

ایشالا پر تر بشه تیر آخره که روحانی بره

همین الان ببینید بعد نگید فوتوشاپه با توکل بر خدا آخر هفته روحانی رفته

اینها توهم زیاد دارن، کارشون از این چیزها گذشته پسر

خوبه. خدا رو شکر. خلایق هر چه لایق. یه بار دیگه برید صف مرغ وایسید.

اینها از این توهمات زیاد دارن، بی خیال پسر

یا امام رضا (ع) ، خودت کمک کن. خودت به داد این مردم شریف و نجیب برس

خوب چشماتونا باز کنید دوباره فردا نگید تقلب شده. سابقتون خرابه.

به یمن قدم اقای رئیسی برای اینکه مشتاقان گرمازده نشن خداوند نعمتش را بر سر امت حزب الله جاری کرده الهی شکر به امید جشن پیروزی دوستدارا ن انقلاب اسلامی هفته آینده به امید و فضل الهی و نظر حجت آخرالزمان .جنبش مقاومت اسلامی منتظر پیروزی و اقتدار کشور ایران است انشاالله

خدا تو شهرای دیگه حواسش نبود نعمتشو جاری کنه؟؟
همه چیزو بهم ربط ندین خواهشن

شما ورزشگاه دیدی چه خبره؟

کلا هیچ، جرات نکردن یه عکس از بالا بزارن

زنده باد مشهدیها کار همه ی شهرهارو تکمیل کردن،زنده باد ایرانی با بصیرت،پیروزی نزدیک است

با اونهمه اتوبوس فقط همین؟؟؟

دو تا جواب برات دارم. هرچند شماها حرف حساب حالیتون نمیشه:
۱. چون شما با اتوبوس رفتی پا حرفا روحانی فکر می کنی که ماهم مثل شما هستیم. به قول معروف کافر همه را به کیش خود پندارد.
۲. فکر کنم بیناییت مشکل داره. چون اگه مشکل نداشت می دیدی که میدون دیگه جا نداره.

دوست عزیز، همه که مثل آقای روحانی کاروان انتخاباتی با خودشون راه نمی‌اندازن! تخصیص یک هواپیمای خصوصی برای بازیگران به‌خاطر حضورشون در ورزشگاه تختی! الان تمام هنر آقای روحانی مانور دادن روی بازیگران و هنرپیشه‌ها و کابینش است. کابینه‌ای که براساس قانون تا وقتی در سِمت خودشون هستند، نباید در کارهایی انتخاباتی دخالت کنند! قانون واسه همه باید اجرا بشه الا آقای روحانی و اطرافیانش!

خادم شمس هشتم
رییس جمهور هشتم

خادم شمس هشتم
رییس جمهور هشتم

وقتی تو شهر خودش ملت بیشتر میرن سخنرانی روحانی و دویست هزار نفر میرن تختی و بیرون ورزشگاه هم قلقله است دیگه تکلیف بقیه شهرها و انتخابات معلوم شد، متاسفم بازم روحانی رئیس جمهوره این بار فکر میکنم با بیش از 70 درصد ارا

هر چی بازیگرو خواننده و ورزشکار بوده روحانی. امروز با خودش اورده بود حتمن بقیه رو هم با اتوبوس اورده شایدم با هواپیما از کل کشور

من نمیدونم چرا دولت از این امکانات هلی شات نداره؟ همه فیلماشون با موبایل و دوربین دستی هست؟ ایشاله که هلی شات این مراسم از بیت المال نیست؟

اصلا روحاني ١٠٠٠ نفر راي در مشهد داشته باشه يعني پيروزي در شهر مذهبي مشهد و شهر رئيسي

خادم الرضا خادم ملت ایران

سلام بر دو فرزند حضرت زهرا (ص) سید ابراهیم رییسی ومهندس سید مصطفی میرسلیم یه یا زهرا بگیم رییسی برهرییسی جمهور شه

برادری که نوشتی بااین همه اتوبوس فقط همین؟جوش نزن وگرنه فشارت میره بالا همینم رودیگه نمیبنی معلومه که تاحدی بینایتونوازدست دادین که واقعیات جامعه رونمیبینین دنیافقط فضای مجازی نیست به دنیای واقعی هم سری بزنین تااینقدرکیف مجازی نکنین.ازتوی ماهواره هابیاین بیرون سری به کوچه خیابان واطرافتون بزنین بدنیست مردم روچی فرض کردین انشاالله29اردیبهشت ترامپ وناتانیاهووترزامی قدرت ملت ایران روخواهنددید.

مهمترین دستاورد دولت یازدهم معرفی کشور جیبوتی به جهانیان.
دستاورد دیپلماسی: ماجرای فرودگاه عربستان و تفلیس، باقیماندن همه گزینه ها روی میز، تحریم های مجدد، ایجاد اشتغال برای خارجیان با واردات اجناس خارجی، خوردن پول ایران توسط امریکا، پرو شدن برخی همسایه ها از جمله ترکیه، گرجستان و ... و کاهش 12 رتبه اعتبار پاسپورت

دستاوردهای 4 سال: کولبری ، گور خوابی ، بیکاری ، تعطیل کارخانجات ، واردات بی رویه به ضرر تولید و طبقه متوسط ، گرانی تدریجی و بی سرو صدای زندگی ، قطع یارانه بعضی از نیازمندان ، افزایش اشرافیت و فقر و شکاف طبقاتی ، بی اعتنائی به استانهای محروم و توسعه و بازسازی زیر ساختها ، حرکات نمایشی برای تحمیق مردم ،رکود مطلق ، گماردن دوست و فامیل در منصب ها .. فقط باعث رضایتمندی طبقات مرفه و تیپ خاصی از جامعه که نماینده توده محروم نیستند ، همچنین انتصاب وزرای مسئله دار . افزایش بودجه به نفع اغنیا و نهادها و غافل ماندن از مردم در اختصاص بودجه . ... از طرفی خود راهمه کاره بداند و از سوی دیگر مسئولیت خرابی های دولتش را به گردن این و آن بیندازد !

رجا اشتباه نوشتی...مشهد حدود 400.000نفر بودیم.لطفا تصحیح کن.

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms