هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 6 ارديبهشت 1397
ساعت 00:38
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 27 ارديبهشت 1396 ساعت 14:43 2017-5-17 14:43:36
شناسه خبر : 270955
در ادامه استفاده از روش های مختلف غیر اخلاقی برای گرفتن رأی مردم این بار ستاد روحانی حجت اشرف زاده خواننده ای را که برای ستاد وی ترانه اختصاصی خوانده بود را درون یک بازی کثیف  انداخت.
در ادامه استفاده از روش های مختلف غیر اخلاقی برای گرفتن رأی مردم این بار ستاد روحانی حجت اشرف زاده خواننده ای را که برای ستاد وی ترانه اختصاصی خوانده بود را درون یک بازی کثیف انداخت.
گروه فرهنگی - رجانیوز: در ادامه تلاش برای جلب توجه و گرفتن رأی از مردم توسط حامیان روحانی، ستاد وی در مشهد این بار حجت اشرف زاده را که ترانه ستاد روحانی را خوانده بود درون یک بازی انداخت و با سؤاستفاده از وی سعی در تبلیغات دروغین داشت. اتفاقی که پیش از این در طول 4 سال توسط دولت یازدهم اتفاق افتاد و باعث شد هنرمندانی که هر دوره جزو حامیان پای کار جریان حاکم بر دولت بودند این دوره با اکراه و پس از مدت ها رایزنی حاضر به حمایت شوند. 
 
صبح امروز حجت اشرف زاده که آهنگ «دوباره ایران» را به صورت اختصاصی برای ستاد روحانی در این انتخابات خوانده است در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «با پوزش فراوان از مردم مشهد و خراسان از ورود و اجرای بنده در مشهد ممانعت به عمل آمد. سیاستمدارانتون رو با دقت انتخاب کنید.»
 
 
انتشار این متن واکنش ها متفاوتی داشت. ستاد سید ابراهیم رئیسی اعلام کرد که حاضر است وی را به مشهد ببرد و اجرای برنامه او در ستاد رقیب را تضمین کند. پیامی که خیلی زود در شبکه های اجتماعی پیچید و در میان کاربران دست به دست میشد. 
 
در پی این اتفاقات پس از چند ساعت حجت اشرف زاده یک پست دیگر در اینستاگرام منتشر کرد و دلیل لغو برنامه اش در مشهد را مسئله ای غیر از مخالفت نهاد های امنیتی عنوان کرد و نوشت: «به علت اطلاعات نادرست پست قبلی رو گذاشتم که تصحیح می کنم امروز مشهد خواهم اومد و در کنارتون خواهم بود. مسئولین امنیتی دوستان مسئول خراسان برنامه رو لغو نکردند.»
 
همچنین اشرف زاده در گفتگو با فارس در حالی که گله مندی شدیدی در صدایش احساس میشد اعلام کرد: «دوستان ستاد روحانی به من رکب زدند!»
 
 

.:اشکال در بارگذاری پخش کننده:.

170517_002.MP3 | دانلود فایل

 
درحالی که ستاد هنرمندان روحانی تلاش بسیار زیادی انجام داده تا بازیگران و خواننده ها را در عین اینکه گله مندی شدیدی از عملکرد 4 ساله روحانی دارند راضی به حمایت از وی کنند اکنون این گونه رفتار ها نشان می دهد که تا چه اندازه به دنبال استفاده ابزاری از هنرمندان و حاضر به انداختن آن ها در این بازی های کثیف دروغین هستند.


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم 81022222-021
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x