هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1397
ساعت 19:59
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 26 ارديبهشت 1396 ساعت 15:15 2017-5-16 15:15:17
شناسه خبر : 270918
صبح امروز سید ابراهیم رئیسی به میان مردم بوشهر رفت. از ساعت 14 مردم کرج در انتظار او هستند. ساعت 16:30 به مصلای تهران می‎آید و در نهایت نیز ساعت 21:30 در جمع پُرشور مردم سمنان حاضر می‎شود. سفرهای متعدد و استقبال‎های شگفت‎انگیز از او در این روزها توجه زیادی را به خود جلب کرده است.
صبح امروز سید ابراهیم رئیسی به میان مردم بوشهر رفت. از ساعت 14 مردم کرج در انتظار او هستند. ساعت 16:30 به مصلای تهران می‎آید و در نهایت نیز ساعت 21:30 در جمع پُرشور مردم سمنان حاضر می‎شود. سفرهای متعدد و استقبال‎های شگفت‎انگیز از او در این روزها توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

رجانیوز - گروه سیاسی: صبح امروز سید ابراهیم رئیسی به میان مردم بوشهر رفت. از ساعت 14 مردم کرج در انتظار او هستند. ساعت 16:30 به مصلای تهران می‎آید و در نهایت نیز ساعت 21:30 در جمع پُرشور مردم سمنان حاضر می‎شود. سفرهای متعدد و استقبال‎های شگفت‎انگیز از او در این روزها توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

 

تکمیلی:

 


video_2017-05-16_15-37-09.mp4 | دانلود فیلم

 

 

رئیسی گفت: آنچه سرمایه بزرگ برای کشور و مولفه قدرت به شمار می رود مردم با بصیرت هستند. اقتدار عزت و عظمت برای انقلاب به برکت خون شهیدان رقم خورده است. 
 
او افزود: سه مشکل قابل توجه وجود دارد. نوع نگاه به ملت، بیگانگان و ثروت و منابع ملی کشور.
 
او افزود: بنده به عنوان طلبه‌ای که از سال ۵۹ به عنوان مدیر ۲۰ ساله در کرج فعالیت کردم. دو سال و نیم با اعتمادی که امام و لطفی که شهید بهشتی به من داشتند فعالیت کردم و با همان تجربه می‌گویم می‌توان شغل ایجاد کرد. آقایان می‌گویند نمی‌شود. اگر نمی‌توانید چرا خود را در معرض رای مردم قرار دادید؟

 

 

رئیسی گفت: اگر فاصله طبقاتی بیشتر شده دولت نباید مسئولیت داشته باشد؟
 
او گفت: شما در روزهای انتخابات یارانه اقشار تحت حمایت را سه برابر کردید. از کجا آوردید؟
 
رئیسی افزود: چرا مردم را می ترسانید؟ دولت مستقر هستید و امکانات زیادی دارید. باید به مردم جواب دهید که در چهار سال چه کردید.
 

 

رئیسی گفت: سایه جنگ را مردم و حضور مردم در صحنه از کشور کوتاه کرد نه قرارداد.
 
او افزود: ما مشکل کمبود آب نداریم  کمبود نقدینگی نداریم کمبود خاک نداریم کمبود ساحل نداریم مشکل ما در کشور ضعف مدیریت اقتصادی و اجرایی است. در هر خانواده دو یا سه نفر بیکارند. یک میلیون تحصیل کرده بیکار داریم. اقتصاد دریا اشتغال زیادی دارد. 
 
او افزود: خطاب من با روحانی است که می گوید نمی شود. پس چرا خود را به مردم عرضه کردید تا انتخاب کنند. بردار عزیر مجاهد و فداکار ما آقای قالیباف هم گفت که می توان سالی یک میلیون شغل ایجاد کرد.
 
او گفت: شهرک های صنعتی کرج را می شناسم چرا این همه واحد باید تعطیل شود؟ ما سخن کسانی هستیم که روزنامه ندارند و حرفشان شنیده نمی شود.
 
او افزود: رییس‌جمهور باید حساس ترین فرد به فساد باشد.  
 
او گفت: مشکل بیکاری، فقر و فساد با شعار حل نمی شود. 
 
رئیسی افزود: رقیب هراسی می کنند و می گویند می خواهند. دیوار بکشند ما دیواری بلند بین چپاولگران و حقوق مردم می کشیم.
 
او گفت: دولت از کسانی که یقه سفید هستند و فرار مالیاتی دارند مالیات نمی گیرند مالیات بر ارزش افزود را از کسبه می گیرند.
 
رئیسی تأکید کرد: سالی ۱۰ میلیارد دلار واردات کالای چینی داشته ایم. دولت در برنامه ششم هیچ نقشی نداشته است، برنامه پنج را هم اجرا نکرده است.
 
 

 

او گفت: حقوق شهروندی رونمایی شده مشکل مردم در حقوق شهروندی رونمایی از یک کتاب است؟ کشور قانون اساسی دارد ، حقوق شهروندی آن است که بیکار کار داشته باشد و فقیر نداشته باشیم و زن و دختر ما شغل با کرامت داشته باشند. حقوق شهروندی آن است که صندوق ذخیره فرهنگیان که سهم فرهنگیان است به غارت نرود. نداشتن برای مردم قابل تحمل است اما تبعیض هرگز.
 
او تأکید کرد: نه بازگشت به گذشته، نه تحمل وضع موجود بلکه تغییر به نفع مردم.
 
رئیسی گفت: به نظر من و برادر عزیرم آقای قالیباف کشور نیازمند یک دولت جهادی انقلابی است.
 

 

 دیدگاه کاربران

ایشون احتمالاً با هواپیمای اختصاصی که اینور اونور نمیرن؟

دلت خوشه ها. هواپیمای اختصاصی از کجا بیاره سوار شه؟ کدوم کاندیدا غیر رئیس جمور از این چیزا داره؟ تازه عکسای رئیسی تو هواپیما منتشر هم شده. بین مردم.

http://www.rajanews.com/news/270315/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%85-%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3%DB%8C

رفته بابا ایلام
x