هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 5 خرداد 1396
ساعت 19:25
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 ساعت 17:21 2017-5-15 17:21:45
شناسه خبر : 270899
با کناره گیری محمد باقر قالیباف و مهیا شدن شرایط برای رای قاطع مردم به سید ابراهیم رئیسی ، حضور حداکثری مردم در انتخابات 29 اردیبهشت با رای تاریخی ملت به ایراهیم رییسی منجر خواهد شد. به همین دلیل در روزهای باقی مانده تلاش و تبلیغ برای حضور حداکثری مردم در انتخابات به معنای هم صدا شدن هر چه بیشتر ملت و فراهم شدن پشتوانه پولادین برای تغییر وضع موجود خواهد بود.
با کناره گیری محمد باقر قالیباف و مهیا شدن شرایط برای رای قاطع مردم به سید ابراهیم رئیسی ، حضور حداکثری مردم در انتخابات 29 اردیبهشت با رای تاریخی ملت به ایراهیم رییسی منجر خواهد شد. به همین دلیل در روزهای باقی مانده تلاش و تبلیغ برای حضور حداکثری مردم در انتخابات به معنای هم صدا شدن هر چه بیشتر ملت و فراهم شدن پشتوانه پولادین برای تغییر وضع موجود خواهد بود.
گروه سیاسی - رجانیوز: برخلاف گمانه زنی های اولیه درباره دو مرحله ای شدن انتخابات ، دیگر در همان دور اول نتیجه انتخابات مشخص خواهد شد. 
 
کناره گیری محمدباقر قالیباف به نفع سید ابراهیم رییسی تقریبا نتیجه را چهار روز قبل از برگزاری انتخابات مشخص کرد. 
 
بر اساس همه نظرسنجی های منتشر شده سید ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف حدود  50 درصد آرا را به خود اختصاص میدادند که با احتساب آرای افراد مرددی که تا روز قبل برگزاری انتخابات به نتیجه می رسند عملا آرای ابراهیم رئیسی به مراتب بالاتر از 50 درصد خواهد بود. 
 
با این حال با کناره گیری محمد باقر قالیباف و مهیا شدن شرایط برای رای قاطع مردم به سید ابراهیم رئیسی ، حضور حداکثری مردم در انتخابات 29 اردیبهشت به رای تاریخی ملت به سید ابراهیم رییسی منجر خواهد شد. 
 
به همین دلیل در روزهای باقی مانده تلاش و تبلیغ برای حضور حداکثری مردم در انتخابات به معنای هم صدا شدن هر چه بیشتر ملت و فراهم شدن پشتوانه پولادین برای تغییر وضع موجود خواهد بود. 
 
بدیهی است افزایش آرای سید ابراهیم ریسی و افزایش آرای وی به بالاتر از 60 درصد به معنای پشتوانه لازم در جهت تغییر بهتر و سریع تر شرایط کشور به نفع مردم خواهد بود. 
 
در همین راستا بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی و ارتباط با افرادی که پیش از این به دلیل ناامید بودن از تغییر روحانی حاضر به شرکت در انتخابات نبوده یا به ادامه کار روحانی راضی شده بودند ، در این روزهای باقی مانده برای تمام کسانی که خواهان بهبود شرایط کشور هستند ضروری است.
 
این موضوع زمانی اهمیت مضاعف می یابد که به این نکته توجه شود که کناره گیری قالیباف و وحدت ایجاد شده، بیش از هر قشری بر روی  2 دسته از افراد می تواند تاثیر  مثبت داشته باشد: اول آن دسته از افرادی که همچنان در انتخاب کاندیدای خود مردد هستند و دسته دوم آن افرادی که که پیش از زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری قصد رای دادن به حسن روحانی را نداشتند ولی در نتیجه تبلیغات و جو ایجاد شده نظرشان تغییر کرد ، این دسته از افراد اگر بوی بهبود اوضاع را استشمام کنند حاضر به حفظ وضع موجود نخواهند بود و به روحانی رای نخواهند داد.
 
وحدت گروه ها و افرادی که خواهان تغییر وضع موجود هستند بر روی سید ابراهیم رئیسی شرایط اولیه را برای تغیر نظر این افراد فراهم آورده است و فقط با کمی صحبت و اقناع آنان می توان از سبد آرای روحانی کاست و بر رای «قاطعانه» سید ابراهیم رئیسی افزود. 
 
تنها 4 روز به زمان خداحافظی روحانی با پاستور زمان باقی مانده است اما در این 4 روز باید تمامی تلاش ها برای رای آوری هر چه بیشتر ، قاطعانه و بالای 60 درصدی به سید محرومان به کار گرفته شود. 


دیدگاه کاربران

سید//به دادمان برس 5100واحدصنعتی دردولت 11 تعطیل شده است...مامنتظر تغییر به نفع مردم هستیم//

از میدان امام اصفهان با هلی شات فیلم بگیرین

سلام دلم می خواهد روز شنبه آینده وقتی خبر پخش شود که روحانی دوباره رئیس جمهور شد، قیافه های شما را ببینم. رو را بروم

از ترس و وحشت شما از نظرات مردم بسیار خوشم می آید چون اینقدر مردم از شما متنفّرند که حتّی نمی توانید نظرات آنها را ثبت آشکار کنید و این نشانه فرار شما از واقعیت است .

حالا با شرف شدید!!!
شرف خوب چیزیه.

ای بخندم بهتون روز شنبه

یک قدم دیگر به دولت کار و کرامت نزدیک شدیم معرفی چهره به چهره فراموش نشود.

اعتماد به نفستون عالیه.اما چند روز صبر کنید .

احسنت به این تحلیل عالی که افزایش مشارکت = پیروزی رییسی. از آنجایی که افرادی که معمولا در انتخابات شرکت نمی کنند بیشتر از طیف افراد غیر مذهبی هستند، اگر این گروه راضی به شرکت در این انتخابات شوند بی شک به آقای رییسی که نماد اصلی تدین هستند رای خواهند داد چرا که این افراد که از ضعف نور ایمان در زندگی خود باخبرند هیچ گاه دنبال رو روحانی که نماد لیبرالیسم و غربگرایی است نخواهند رفت

سعی کنید دیگر تقلب نکنید چون یکبار پریدی ملخک ....

 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت