هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 21 آذر 1396
ساعت 08:35
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 ساعت 15:54 2017-5-15 15:54:58
شناسه خبر : 270894
شوک بزرگ، چهار روز مانده به آخر هفته‌ای که روحانی خواهد رفت.
شوک بزرگ، چهار روز مانده به آخر هفته‌ای که روحانی خواهد رفت.
 
کناره‌گیری محمدباقر قالیباف از انتخابات به نفع سیدابراهیم رئیسی، یک شوک واقعی است، زیرا حضورش از ابتدا یک حضور واقعی بود نه مانند یکی از کاندیداهای رقیب، فیک و پوششی. قالیباف، مصمم، جدی و با برنامه وارد انتخابات شد، صریح‌تر از همیشه حرفش را زد و حسابی برای دولت حرف و شعار، دردسر ایجاد کرد و همین صراحت و شجاعت نیز موجب ایجاد تخریبهای سازمان‌یافته علیه او شد.
 
جریان انقلابی این روزها بیش از هر چیز دغدغه مردم را دارد؛ غصه‌دار سفره‌های کوچک‌شده مردم و شرمنده چشمان بیکار در خانواده‌هاست. ادامه وضع موجود یعنی غصه بیشتر، یعنی شرمندگی بیشتر. اما قرار نیست بچه‌های انقلاب، منفعل و گوشه‌نشین، ضعیف‌تر شدن مردم را ببینند و فقط افسوس بخورند. انقلابی، کسی است که راه‌حل دارد و بن‌بست ندارد. راه‌حل، اتحاد است؛ اتحاد برای مردم، اتحاد برای نجات کشور.
 
اتحاد، برکت دارد؛ برکت آن جلب نصرت الهی و قدرت است و محاسبه برکات آن فقط در چارچوب جمع و تفریق جبری نیست. در این چند روز، همه باید بکوشیم زنان و مردان و جوانانی را که نگران آینده کشور و فرزندانشان هستند، برای تغییر یکدل کنیم.
 
همه شرایط برای پایان دولت حرف و شعار، و آغاز کار شبانه‌روزی و بی‌منت برای مردم و ایران فراهم است. با وحدت، همت کنیم؛ وعده قطعی خدا نصرت است.
نصر من الله و فتح قریب
 


دیدگاه کاربران

انشالله تا پیروزی سید مظلومان

نصر من الله و فتح قریب
روحانی و جهانگیری پر فریب

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 


 

 

x