هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 23 ارديبهشت 1396 ساعت 10:28 2017-5-13 10:28:55
شناسه خبر : 270767
مسؤول سیاسی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: راهکار مقابله با تحریم‌ها توکل برخدا، اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی است، نه تکیه به کدخدا؛ نگاه به درون است نه به بیرون.

 روابط عمومی سپاه چهارمحال و بختیاری: ابوالحسن  سلطان‌زاده با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی بیان داشت: انقلاب اسلامی ما با مبارزه پیروز شد و به اینجا رسیده که بقا و ماندگاری‌اش هم به مبارزه است و باید برای مقابله با دشمنان با تمام وجود تلاش کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: بصیرت یعنی تشخیص خط و نقطه درگیری در این مسیر سرتاسر مبارزه و امروز باید ببینیم که نقطه و خط درگیری کجاست و باید رصد کنیم و خوب حواسمان جمع باشد که به وظیفه‌مان خوب عمل کنیم.

 

مسؤول سیاسی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به موضوع اقتصاد کشور بیان داشت: اقتصاد امروز یک نقطه آسیب‌پذیر برای ایران است.

این مسؤول با اشاره به موضوع رکود، تورم و نچرخیدن چرخ‌های تولید و بیان اینکه در این امور مشکل زیادی وجود دارد اظهار کرد: هدف آمریکا برداشتن همه تحریم‌ها برعلیه انقلاب اسلامی نیست و اگر بخشی از آنها را برداشته به بهانه موشک و تروریسم دوباره بر علیه کشورمان تحمیل کرده است.

 

سلطان‌زاده گفت: راهکار مقابله با تحریم‌ها توکل برخدا، اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی است، نه تکیه به کدخدا؛ نگاه به درون نه به بیرون. وقتی رفع مشکلات اقتصادی را فقط با تکیه به بیرون بدانیم همیشه در کشور مشکل اقتصادی داریم.

 

مسؤول سیاسی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به مناظرات جمعه گذشته گفت: موشک‌های ما نماد اقتدار ما است و نباید در مناظرات زیر سوال بروند.

 

وی با بیان اینکه انتخاب اصلح جزء مولفه‌های مورد نظر مقام معظم رهبری است خاطرنشان کرد: تدین، کارآمدی، جهادی، نگاه به برون نداشتن، روحیه جهادی، خودباوری، خداباوری از شاخصه‌های کاندیدای اصلح می‌باشد.

 

این مسؤول در پایان افزود: هر جا خودباوری و خداباوری رخنه کند پیشرفت کردیم ولی هر جا نباشد پسرفت داشتیم مدیریت جهادی حلال مشکلات ما است.

  

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x