هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 6 خرداد 1397
ساعت 08:02
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 9 ارديبهشت 1396 ساعت 15:31 2017-4-29 15:31:13
شناسه خبر : 270047
 مروری بر کامنت های صفحه ی اجتماعی رئیس جمهور
 با روحانی تا 1400" در استخر!
 
sara_single فقط روحانی. یادمون نمیره که در دولت قبل اینستاگرام و تلگرام و واتس اپ و همه چیز فیلتر بود اما آقای روحانی مثل سایفون همه رو رفع فیلتر کردند. 
 
reza69 @ sara_single  چرا چرت میگی! هیچکدوم از اینایی که میگی فیلتر نبودند!
 
sara_single @ reza69  زر زر نکن دلواپس بیصواد. باید شما داعشیا رو یه جا جمع کرد آتیشتون زد تندروها!
 
amin.ariyayi  رای من که روحانیه. تا قبل از آقای روحانی همه ی مردم دنیا با ایرانیا بد بودند اما بعد از ایشون همه ی مردم دنیا با ما خوب شدند. الان هم همه ی مردم دنیا منتظرن که اگر کسی به غیر از روحانی انتخاب بشه، دوباره با ما بد بشن.
 
mahsaartist @ amin.ariyayi دقیقا! ضمنا علاوه بر عملکرد دولت قبل، پخش کلیپ کریم تک دل باعث شده بود که آبرومون در دنیا بره و مردم جهان ما ایرانیا رو آدمای جرزنی بدونند. خدا رو شکر که با اومدن ایشون دوباره احترام و عزت بهمون بازگشت. 
 
disableman بچه ها من دو ماهه که تصادف کردم. هر دوتا پام فلج شدند و یکی از دستام از آرنج قطع شده. اون یکی دستم هم چهارتا انگشتش لمسه و الان دارم یه انگشتی تایپ میکنم. از دار دنیا یه گوشی هواوی برام مونده و بیست گیگ اینترنت. هرکسی خواست کمک کنه بیاد دایرکت.
 
antipopol  متاسفانه دولت قبل با کارهای پوپولیستی مثل مسکن مهر و کمک به روستاها هشت ساله شد. الان هم یه عده میخوان با کارهای پوپولیستی مثل ایجاد شغل میلیونی و رونق اقتصادی، ما جوانان را از مسائل اصلی کشور مثل کنسرت و هواپیمای آکبند منحرف کنند. 
 
hosseinitv ریستارت خطرناکترین برنامه پس از سه هزار و هفتصد سال. من به عنوان گنده ترین اپوزیسیون و سیاستمدار ایرانی اعلام میکنم که هرکسی بره رای بده، تصویرش ثبت میشه و در دولت من اعدام خواهد شد. حالا همه با هم: احمدزاده ایشیمبالا! ایشیمبالا ایشیمبالا!
 
younesi بنده در روز فوت آقای هاشمی باهاشون یه دیدار داشتم. ایشون بعد از اینکه مایوشونو پوشیدند فرمودند که آرزوی من اینه که دوباره این بچه (روحانی) رئیس جمهور بشه. ضمنا قبل از شیرجه زدن هم سه بار گفتند: با روحانی تا هزار وچهارصد! اگر از خاطره ام خوشتون اومد لایکم کنید تا فول لایکتون کنم. 
 
eshagh.jahangiri اون بچه پرروهایی که انتقاد میکنند، به دکتر روحانی چیکار دارند؟ وجو دارید منو منشن کنید تا آمار چندبرابر شدن همه چیزهای خوب رو توی این دولت بهتون بگم.


x