هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 5 اسفند 1396
ساعت 06:22
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 29 فروردين 1396 ساعت 15:30 2017-4-18 15:30:56
شناسه خبر : 269496
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از درگیری لفظی پور ابراهیمی با وزیر اقتصاد در جلسه کمیسیون بر سر مناطق آزاد خبر داد.
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از درگیری لفظی پور ابراهیمی با وزیر اقتصاد در جلسه کمیسیون بر سر مناطق آزاد خبر داد.
 
سید ناصر موسوی لارگانی در گفتگو با مهر با اشاره به جلسه کمیسیون اقتصاد با وزرای اقتصاد و صنعت، معدن تجارت، اظهار داشت:‌ این جلسه با حضور وزرای صنعت معدن تجارت، وزیر امور اقتصاد و دارایی، جمعی از معاونین دو وزارتخانه و اعضای کمیسیون اقتصادی تشکیل و گزارشی از سوی هر دو وزیر ارائه شد.
 
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نعمت زاده اعلام کرد که ما ۶۹۶ کالا را احصا کردیم که به اندازه مصرف داخل تولید می شود و می تواند صادرات هم داشته باشد ولی وزیر اقتصاد در این خصوص با نعمت زاده  موافق نبود و اختلاف نظرهایی با هم داشتند.
 
وی افزود: آقای پورابراهیمی نقطه نظراتی در مورد نظرات دو وزیر داشتند، اما آن چه موجب ناراحتی وزیر و درگیری لفظی بین پورابراهیمی و طیب‌نیا شد، موضوع اختلاف نظر بین دولتی ها بر سر واردات کالا نبود بلکه موضوع مناطق آزاد بود.
 
موسوی لارگانی تصریح کرد: طبق برنامه ششم، منطقه آزاد زیر نظر وزرات اقتصاد قرار گرفت. آقای وزیر اقتصاد معتقد بودند طبق برنامه ششم، فقط دبیرخانه منطقه آزاد زیر نظر وزرات اقتصاد قرار گرفته و کماکان مسئولیت اصلی با هیئت وزیران بوده و هست؛ اما آقای پورابراهیمی معتقد بودند که کلیه اختیارات زیر نظر وزارت اقتصاد است و این وزیر اقتصاد است که باید دبیر این مناطق را مشخص کرده و در نهایت هم وزیر باید پاسخگو باشد.
 
وی ادامه داد: طیب نیا پس از این درگیری کمیسیون را ترک کرد.


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x