هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 2 مهر 1396
ساعت 05:13
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 29 فروردين 1396 ساعت 14:39 2017-4-18 14:39:10
شناسه خبر : 269489
 این روزها تریبون ملی به حدی در خدمت شخص رئیس جمهور است که صدای مجریان شبکه خبر را هم درآورده. پوشش های زنده ای که امروزِ روز دیگر نه برای مردم جذابیت دارد و نه میتوان به عنوان تبلیغات از آنها استفاده کرد. حامیان دولت هم خودشان میدانند که وقتی مردم کوچه و بازار با صحنه سخنرانی زنده رئیس جمهور مواجه میشوند چه چیزها نثار موضوع میکنند! بماند که تا چه میزان این سخنرانی ها معطوف به انتخابات است و تا چه میزان پوشش خبری نیز داده میشود..علی برکت الله!
 
حالا اما مشکلشان شده پخش یک نمازجماعت آقای رئیسی که آنهم بنا به سنت شبکه قرآن از قدیم بوده؛ نماز حرم امام رضا(ع) به اقامه تولیت آستان یا دیگر علما را پخش میکند. 
 
 حالا کاری ندارد! دوستانی که سیما را قرق دولت کرده اند، یک نماز جماعت به امامت آقای روحانی در کاخ ریاست جمهوری را هم در اختیار رئیس رسانه ملی قرار دهند. اگر فکر میکنید تبلیغات است خدا شاهد است ما حرفی نداریم! 
 
ولی ما نگران آنیم که ضد تبلیغ شود و حتی خدای‌ناکرده رغبت مردم به نماز کم شود...دیدیم که میگوییم.نمازی که امام جماعتش چنان است و مامومین آن چنانتر، و مردمی پشت سر ندارد بخدا تبلیغ نیست، ضد تبلیغ است!


 

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms