هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 7 ارديبهشت 1396
ساعت 04:07
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 27 فروردين 1396 ساعت 18:20 2017-4-16 18:20:11
شناسه خبر : 269298
دکتر جلیلی روز گذشته بیانیه ای داد و رسما از انتخابات کنار کشید.
 
به جرات و بر خلاف همه آنها که اورا نمی شناسند می گویم که جلیلی در این سال ها، بیش از هر کس دیگر زحمت کشید و با حضور میدانی، تحقیق و پژوهش و سفر به دور ترین نقاط، مشکلات ریشه ای و مزمن کشور را شناخت و برای آنها راه حل های عملیاتی تهیه کرد.
 
دهها کارشناس و متخصص زبده در رشته های گوناگون، اندوخته های علمی و تجربی خود را با او در میان گذاشتند و جلیلی هوشمندانه، زنجیره ای از نیروی انسانی کارآمد را به دور خود جمع کرد.
 
اما برای رضای خدا و برای مصلحت انقلاب، از انتخابات کناره گرفت تا در  تصمیم گیری مردم انقلابی تشتتی ایجاد نشود. ثابت کرد که به روزی بزرگتر از روز انتخابات ایمان دارد و به جایی مهمتر از «پاستور»می اندیشد، رضای خدا و مجاهده در راه آن را بر همه چیز ترجیح داد و با او معامله کرد. لِمِثْلِ هَٰذَا فَلْيَعْمَلِ الْعَامِلُونَ  (سوره مبارکه صافات آیه 61) 
 
جا دارد این رفتار بزرگ منشانه سعید جلیلی را مقایسه کنیم با کسی که در سال 92توهم پیروزی داشت، به سوگند و پیمان سه نفره وفادار نماند، حتی جواب تلفن های مرحوم مهدوی کنی را هم نداد و باعث نوشته شدن نامه تاریخی و دردناک آن مرحوم شد، در مناظره ها، یار سایه روحانی شد تا او رای بیاورد و ...
 
بزرگی و صداقت ،برازنده جلیلی است تا همیشه.


دیدگاه کاربران

من گریه کردم از انصراف ایشان . می‌خواهند ارای انقلابیون تقسیم نشود .مرحبا به این از خود گذشتگی از نفس گذشتگی وروحیه ایثار رزمندگی.اینشالله معاون اول اقای رییسی باشند

آقای جلیلی اخلاق مندی و اصول گرایی واقعی رو به مدعیان دروغی اصول گرایی نشان داد. ایشان درگذشته هم هیچ وقت درگیر زد و بند های مرسوم سیاست مداران نشده و اهل سهم خواهی و داد و ستد نبود. البته شاید در این دور و زمونه خیلی ها متوجه این ارزش ها نباشند انشاالله خدا اجر ایشان را بدهند.

به اقاي دكتر جليلي احسنت و افرين ميگوئيم حفظ و حدت را به شكل نيكو به نمايش گذاردند .

 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت