هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 19 مرداد 1399
ساعت 07:41
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 15 فروردين 1396 ساعت 18:30
سه شنبه 15 فروردين 1396 18:28 ساعت
2017-4-4 18:30:04
شناسه خبر : 268613
مشاور وزیر اقتصاد در یادداشتی نوشت: حواسمان باشد اصولگرا و اصلاح‌طلب، دلواپس و امیدوار به ما چسفیل تحویل ندهند و اگر دادند ما تحویل نگیریم.
مشاور وزیر اقتصاد در یادداشتی نوشت: حواسمان باشد اصولگرا و اصلاح‌طلب، دلواپس و امیدوار به ما چسفیل تحویل ندهند و اگر دادند ما تحویل نگیریم.
 
به گزارش«نسیم آنلاین» کانال تلگرامی نود اقتصادی نوشت: مجتبی لشکر بلوکی در یادداشتی نوشت: سیاسمتدارانی هستند که برای اداره کشوری 80 میلیونی با صدها مساله پیچیده، حرف‌هایی می‌زنند که می‌توان آن‌ها را «گفتارهای چسفیلی» نامید. منظورم جملاتی است که در نگاه اول جذاب به نظر میرسند و حتی شنونده درست مثل آدمی که چسفیل می‌خورد، لذت می‌برد و اشتیاق دارد که شمار بیشتری از این چسفیل‌ها را ببلعد، اما این حرف های چسفیلی هیچ مسأله‌ای را  حل نمی کند.
 
حرف های چسفیلی برای تئاتر مردم‌دوستی بازی کردن خوب اند. اما نتیجه اش ویرانی کشور است. حواسمان باشد اصولگرا و اصلاح‌طلب، دلواپس و امیدوار به ما چسفیل تحویل ندهند و اگر دادند ما تحویل نگیریم. ما باید کشورداری را از «رویکرد چسفیلی» به سمت «مدیریت راهبردی نظام مند و پاسخگو» حرکت دهیم
 
گفتنی است لشکربلوکی تا قبل از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید به عنوان یک مدرس حق التدریس در دانشگاه تدریس می‌کرد، اما اکنون به واسطه دوستی با علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد، آرام آرام مدارج ترقی را طی کرده به نحوی که ابتدا به سمت مشاور وزیر منصوب شد و اکنون هم توانسته بدون هیچ سابقه بانکی عضو هیات مدیره بانک صادرات شود