هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 3 مهر 1396
ساعت 05:55
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 26 اسفند 1395 ساعت 03:33 2017-3-16 03:33:55
شناسه خبر : 267906
دقایقی پیش موناکو توانست با نتیجه 3 به 1 منچسترسیتی متمول با دلارهای نفتی و سرمربی گرانقیمت اش را شکست داده و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.
تابناک: در ادامه رقابت‌های دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها، موناکو در ورزشگاه لوئی دوم به مصاف منچستر سیتی رفت. دیدار رفت را شاگردان گواردیولا با پیروزی پرگل 5 بر 3 به سود خود خاتمه داده بودند و امیدوار بودند بتوانند با کسب نتیجه‌ای مناسب راهی مرحله بعد شوند.
 
نماینده فرانسه بازی را هجومی آغاز کرد و در همان ابتدای بازی فرصت‌هایی خوبی بدست آورد که نتوانست به گل برسد.
 
 
در همان دقیقه 6 که روی اشتباه مدافعان منچسترسیتی، توپ به بازیکنان موناکو رسیده و آن ها در شرایط تک به تک با کابایرو یک گل قطعی را ازدست دادند باید متوجه می شدیم که شب سختی در انتظار شاگردان پپ گواردیولاست.
 
نیمه نخست این مسابقه البته همان یک فرصت قطعی را داشت اما در نیمه دوم ورق برگشت. 
دقیقه 57: پاس در عمق فوق العاده دی بروین به استرلینگ می رسد و وی در دهانه دروازه ترجیح می دهد پاس عرضی برای آگوئرو بفرستد که توپ را مدافعان موناکو دور می کنند.
 
دقیقه 62: سانه از سمت چپ یک حرکت سریع انجام داده و وارد محوطه جریمه می شود. پاس عرضی او به آگوئرو رسیده و وی در شرایط نه چندان خوب ضربه به توپ می زند که توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون می رود.
 
دفن آرزوهای نفتی سیتی و گواردیولا در موتاکو
 
دقیقه 65: سیلوا پشت محوطه جریمه صاحب توپ می شود و با حرکت پا به توپ وارد محوطه شده و پاس عرضی در دهانه دروازه به آگوئرو می دهد که مهاجم آرژانتینی در شرایط تک به تک توپ را از دست می دهد تا دروازه موناکو همچنان بسته بماند.
 
دقیقه 67: از پشت محوطه جریمه سیلوا به سانه پاس داده و وی در شرایط تک به تک از سمت چپ توپ را به بیرون می زند.
 
شرح گل ها
دقیقه 8: مندی از سمت چپ به داخل محوطه جریمه منچسترسیتی نفوذ کرده ولی توپ او توسط مدافعان دفع می شود و به برناردو سیلوا می رسد و او نیز با یک پاس عرضی ام باپه را صاحب توپ می کند و وی توپ را به گل اول منچسترسیتی تبدیل می کند.
 
دقیقه29 : لیمار پاسی در گوشه به مندی داده و وی یک پاس عرضی از سمت چپ به مندی می دهد و فابینیو در جلوی دروازه به راحتی توپ را به گل دوم موناکو تبدیل می کند.
 
دقیقه 71: استرلینگ در عرض حرکت کرده و ضربه اش را دروازه بان موناکو دفع کرده و در ریباند از سمت چپ، سانه گل اول منچسترسیتی را به ثمر می رساند.
 
دقیقه 77: ضربه آزاد لمار روی دروازه ارسال شده و باکایوکو با یک ضربه سر دقیق توپ را به گوشه سمت راست دروازه کابایرو می چسباند.
 


 

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms