هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 6 خرداد 1397
ساعت 08:13
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 23 اسفند 1395 ساعت 11:41 2017-3-13 11:41:47
شناسه خبر : 267705
می گویند این عکس تبلیغاتی است! اشکال ندارد! در دوره ای که دولتمردان کشور حتی برای انتخابات و تبلیغات نیز حاضر نیستند به محرومین و مردم عادی سر بزنند و برای رای جمع کردن و تبلیغاتشان دنبال «کنسرت» و «ایرباس» و دغدغه های 5% مردم هستند، اگر کسی برای تبلیغات و انتخابات هم به سراغ محروم ترین نقاط کشور برود و با آنها عکس بگیرد شرف دارد به آنهایی که ماهیانه 57 میلیون حقوق می گیرند و خود را ذخیره نظام می خوانند و این مردم را نه در محاسبات «مدیریتی» شان بلکه در محاسبات «انتخاباتی» شان نیز دخیل نمی کنند!
 
 
اما آنهایی که سعید جلیلی را بهتر می شناسند خوب می دانند که این عکس برای او «هویتی» است نه «تبلیغاتی»؛ به زبان ساده تر یعنی کسی که در تمام سالهای قبل و بعد از مسئولیت اش در وزارتخارجه و شورای عالی امنیت ملی بدون تشریفات و محافظ در بین مردم بوده و همه منتقدان او نیز بر «پاکدستی»، «تواضع» و «مردمی بودنش» اذعان دارند هیچ گاه برچسب «انتخاباتی» به او نمی چسبد؛ کما اینکه در همه این سالها نیز بارها به عنوان «نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی» در مناطق محروم مختلف  از کرمان تا هرمزگان و سیستان و بلوچستان و خوزستان و ... حاضر شده و خیلی مواقع مشاهداتش از این سفرها را بدون هیچ تبلیغات و سر و صدایی در جلسات مختلف به گوش مسئولان دولتی رسانده و حتی پیام ها و نامه های مردم را به دولتمردان کنونی تحویل داده است.
 
اگر جلیلی به دنبال تبلیغات و انتخابات بود، بجای اینکه امروز در نقاط محروم کشور برود تا عکسهای او با موبایل دست به دست بچرخد، سال 92 در برابر دوربینهای خبری جهان در آلماتی توافق میکرد و میگفت "تحریمها ترک خورد" تا دو هفته بعد مردم او را انتخاب کنند اما هیچگاه نه دنبال فریب مردمش بود و نه حقوق آنها را با لبخند دشمن معامله کرد...


دیدگاه کاربران

درود به اقاي جليلي...
ان شالله براي رياست جمهوري هم کانديد بشوند

مرغ بخته هم متوجه میشه ریا و دروغ و تبلیغاتی هست

بنابر فرموده رسول خدا(ص) در آخرالزمان معروف منکر و منکر معروف می شود . متاسفانه در جامعه ما عده ای به اشرافی گری و تجملات و بریز و به پاش و حقوقهای نجومی برخی مسئولان ایرادی نمی گیرند و عده ای دیگر را به جرم ساده زیستی و مردمی بودن مورد اتهام قرار میدهند چون به دستورات اسلام عمل میکنند و به رسول خدا(ص) اقتدا میکنند .

با توجه اظهارات این اندیشمند
ضمن احترام به متوجه شدن ایشون به ریا ، دروغ و تبلیغاتی بودن تصویر فوق
لازمه دقیقا بیان کنن که:
از جنس مرغ خام هستن یا پخته؟
هر چند پختگی بهتر از خام بودن است
منتظر پاسخ اندیشمند ارجمند هستیم

جناب مرغ پخته! اولا کافر همه را به کیش خود پندارد دوم اینکه مواظب باش به دنیاطلبان نجومی بگیرناخواسته سواری ندی

انجام کارهای مفید وعام پسند در انظار عمومی باعث ترویج ان عمل میشود و ریا محسوب نمیشود . وای کاش مدیران ارشد کشور ما اینگونه ریا میکردند و با محرمین حشر ونشر پیدا میکردند.
اگر به اینگونه رفتارهای صحیح انگ ریا ودروغ بزنیم دیگر کسی رغبت به تکرار ان نخواهد داشت.

درود بر دکتر سعید جلیلی

خدا پدر و مادرتو بیامرزد مرد ، حرف حسابی گفتی .

جلیلی کارت درسته .البته فعلا

کشور به رئیس جمهوری انقلابی و کسی که آثار دفاع مقدس در وجودش نهادینه شده نیاز داره ، رئیس جمهور حامی نجومی بگیر ها نیاز نداریم .
یک بسیجی واقعی مثل دکتر جلیلی نیاز داریم

واقعا حق گفتی اگه تبلیغات هست اونا هم برن کار کنن نگن عذاب الهی هست .خدا حفظ کند اقای جلیلی را

اونوقت ببخشید ایشون قبل از انتخابات شروع به چنین کارهایی کردن یا قبلا هم از این کارا میکردن؟
x