هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 6 خرداد 1397
ساعت 07:52
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 18 اسفند 1395 ساعت 14:59 2017-3-8 14:59:54
شناسه خبر : 267414
هرچه به انتخابات نزدیکتر می‌شویم، طیفها وافراد مختلف اصولگرا و حزب‌اللهی بیشتر رو می‌آیند و حرف می‌زنند و موضع می‌گیرند. یکی از بی اعتنایی به جوانان در دولت کهنسال میگوید، یکی در رثای فرهنگ از دست رفته وامصیبتا می‌گوید، دیگری «تقریبا هیچ» برجام را عَلم می‌کند و از بی توجهی دولت به اقتصاد مقاومتی انتقاد می‌کند. اما خیلی از این حضرات در چهارسال گذشته مشغول خدمت در فلان معاون فلانجا و فلان سازمان و بنیاد بودند و گاهی به فراخور تلفنی که زنگ خورده یا دعوت به برنامه‌ای؛ موضع گرفته اند. 
 
یک نفر بود که در این چهارسال در خط مقدم بود و مواضعش موسمی و فصلی نبود. چهارسال استان به استان گشت و همه ی ضعفهای دولت را مو به مو نقد کرد. چهار سال از ابتدای برجام و سیاست خارجی دولت موشکافانه نقد کرد، فحش خورد و تخریب شد، نقدهایش درباره برجام و وعده های پسابرجام مسخره شد ولی حرفش را زد. با کدخدا نشستن را نقد کرد، از کربلا درس مذاکره گرفتن را نقد کرد، سیاستهای فرهنگی دولت را نقد کرد، اقتصادش را نقد کرد، کهولت مدیرانش را، سیاستهای نفت و محیط زیستش را. در این چندسال جلسات مختلف  و مستمر کارشناسی و تخصصی با کارگروه های مختلف درباره اقتصاد و فرهنگ و محیط زیست داشته، ولی بدون سر و صدا و قیل  وقال. خروجی‌اش هم شد انتقادهای دقیق و تخصصی‌اش در سخنرانی هایی که مو لای درزشان نرفت.
 
جلیلی چهارسال #نخ_تسبیح حزب‌اللهی های دلواپس دین و معیشت مردم بود. چهارسال قبل خیلی از حرفهای جلیلی در صدای بوق و کرنای حامیان چرخش همزمان سانتریفیوژ و چرخ کارانه ها گم شد. حالا پس از چهارسال ریاست روحانی بر مملکت هیچ کس مانند جلیلی آماده تر و با برنامه تر برای رقابت با او نیست.


دیدگاه کاربران

سلام،حقیقتاکه همینطوراست.ایشان امدشهرستان میناب وفروچاله های دشت های میناب راهم ازنزدیک دیذ.خداخیرشان بدهد.امیداست دوستان جبهه مردمی نیروهای انقلاب عادلانه وعاقلانه شاخص های موردنظررابررسی وکاندیدای اصلح وبابرنامه رابه مردم معرفی نمایندتاروزی درییشگاه خداوندمتعال مدیون مردم وانقلاب نباشند.
x