هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 6 ارديبهشت 1396
ساعت 22:01
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 28 بهمن 1395 ساعت 16:01 2017-2-16 16:01:17
شناسه خبر : 266277
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: اگر مقابل گسترش پیروز می‌شدیم یک بازی شش امتیازی را برده بودیم.
به گزارش فارس، حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی با صبا اظهار داشت: این مسابقه  اهمیت زیادی دارد و  هیچ بازی‌ای ساده نیست. اگر مقابل گسترش پیروز می‌شدیم یک بازی شش امتیازی را برده بودیم.
 
وی افزود: بازی حساسی در پیش داریم. صبا به هیچ وجه حریف ساده‌ای نیست هر دو تیم در نیم‌فصل دوم نسبت به نیم‌فصل اول شرایط متفاوتی دارند. اختلاف امتیاز ما با صبا خیلی زیاد نیست فقط در حد یک مسابقه است. در دیدار رفت مقابل صبا شکست خوردیم ولی آن مسابقه حرف و حدیث زیادی دارد و پنالتی ما از سوی داور گرفته نشد. اکنون شرایط نسبت به نیم‌فصل اول متفاوت است. کسب این سه امتیاز برای ما خیلی مهم است. بعد از این مسابقه در لیگ وقفه‌ای به وجود می آید که می‌‌خواهیم با کسب این سه امتیاز از این فرصت استفاده کنیم و آماده دیدار مقابل تراکتورسازی شویم.
 
فرکی در مورد وضعیت محرومان و مصدومان تیمش عنوان کرد: سیامک کوروشی و حامد شیری را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم اما سایر بازیکنان ما مشکلی برای حضور در میدان ندارند.
 
سرمربی سایپا در رابطه با اینکه ابراهیم شکوری در مصاحبه‌ای از حضور دعانویس در تمرینات سایپا و مسابقات این تیم خبر داده است، تصریح کرد: این موضوعات مسائل حاشیه‌ای فوتبال است و در این موارد بهتر است که ورود نکنیم. درست است که یک بازیکن چنین مسائلی را مطرح کرده اما ما ذهن‌مان را به این موضوعات معطوف نمی‌کنیم. بهتر است این موارد در جاهایی مطرح شود که قابلیت رسیدگی به این موضوعات را دارد. نه تنها باشگاه سایپا بلکه خیلی از باشگاه‌های دیگر در گذشته با مراجعه چنین افرادی روبه‌رو شده باشند. متأسفانه این مسائل در فوتبال وجود دارد ولی چون حاشیه‌ است بهتر است به آن نپردازیم و بنده خودم این موضوعات را نمی‌پسندم و اصلا دوست ندارم به این موارد ورود کنم.
 
وی در مورد اینکه شکوری اعلام کرده فرکی در جریان این مسائل نبوده است،‌خاطرنشان کرد: من در باشگاه‌های دیگر هم که حضور داشتم چنین افرادی مراجعه می‌کردند. این افراد فقط به فکر منافع خودشان هستند و از این طریق کسب درآمد می‌کنند. به همین خاطر به این موضوعات ورود نی‌کنم و امیدوارم باشگاه‌ها و مسئولان فوتبال جلوی فعالیت این افراد را بگیرند.


 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت