هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 21 آذر 1396
ساعت 08:35
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 28 بهمن 1395 ساعت 12:25 2017-2-16 12:25:39
شناسه خبر : 266235
نماینده مردم ایذه در مجلس نهم با بیان اینکه بحران خوزستان از مدت‌ها پیش شروع شده ولی تاکنون اراده‌ای از سوی دولت برای حل آن ندیده‌ایم، گفت: دولت می‌داند که حداقل بخشی از مشکل حل‌شدنی است ولی نمی‌خواهد مسئولیتی برعهده بگیرد.
فارس»:حجت‌الله درویش‌پور نماینده مردم ایذه در مجلس نهم با بیان اینکه بحران خوزستان از مدت‌ها پیش شروع شده و از آن موقع تاکنون اراده‌ای از سوی دولت برای حل آن ندیده‌ایم، اظهار داشت: دولت این بحران را بحران نمی‌داند و برنامه و اراده خاصی نیز برای کنترل آن ندارد.
 
وی با بیان اینکه عمده درآمد کشور از خوزستان است‌، گفت: این کم‌کاری‌ها و بی‌توجهی‌ها به مردم خوزستان، باعث شده مردم فکر کنند که دولت نگاه تبعیض‌آمیزی به خوزستان  نسبت به سایر مناطق کشور دارد و این استان را فراموش کرده است.
 
درویش‌پور با اشاره به اینکه این فراموشی دولت نسبت به خوزستان نگاه بدبینانه‌ای را در ذهن مردم ایجاد کرده است، افزود: دولت برای یک بار برای همیشه تمام قد وارد میدان شده و این مشکل را برررسی کند چون بخش قابل توجهی از آن قابل حل است.
 
نماینده مردم ایذه در مجلس نهم با بیان اینکه مشکل آب کارون و برداشت بی‌حساب از آن که بخشی از گرد و غبار نیز حاصل کم‌آبی این رودخانه بوده، قابل حل است، تصریح کرد:‌ دولت و همه مسئولین می‌دانند که حداقل بخشی از مشکل حل شدنی است ولی شاید نمی‌خواهند مسئولیت این امر را برعهده بگیرند.
 
وی با بیان اینکه دولت باید اراده‌ای مصمم برای حل این قضیه گام بردارد، گفت: اکنون هم تقریبا دیر شده است و علی‌رغم صبوری مردم خوزستان، این مردم دادشان درآمده و قبل از تبدیل شدن به یک بحران سیاسی، اجتماعی و انسانی باید دولت وارد کار شود.


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 


 

 

x