هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 30 بهمن 1396
ساعت 23:39
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 27 بهمن 1395 ساعت 01:10 2017-2-15 01:10:16
شناسه خبر : 266182
نیروهای یمنی یک هواپیمای شناسایی متجاوزان سعودی را در بخش «صرواح» استان مارب یمن ساقط کردند و مواضع سعودی در نجران و جیزان را هدف قرار دادند.
نیروهای یمنی یک هواپیمای شناسایی متجاوزان سعودی را در بخش «صرواح» استان مارب یمن ساقط کردند و مواضع سعودی در نجران و جیزان را هدف قرار دادند.

به گزارش مهر به نقل از المسیره، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن شامگاه سه شنبه یک هواپیمای شناسایی متجاوزان سعودی را در استان «مارب» سرنگون کردند.

 

در همین راستا یک منبع نظامی از سرنگونی هواپیمای شناسایی متجاوزان سعودی هنگام پرواز بر فراز بخش «صرواح» استان مارب خبر داد.

 

نیروهای یمنی ۲۵ ژانویه گذشته نیز یک هواپیمای آپاچی متعلق به متجاوزان سعودی را در اطراف بخش «ذباب» استان تعز ساقط کرده بودند.

 

از سوی دیگر یگان های ارتش و کمیته های مردمی روز سه شنبه یک خودروی نظامی متجاوزان را در «میدی» منهدم کردند. همچنین یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی تعدادی از مواضع و تجمعات سعودی ها در جیزان و نجران را هدف قرار داد.

 

یک منبع نظامی در جیزان اعلام کرد که یگان های ارتش و کمیته های مردمی یمن یک خودروی نظامی متعلق به مزدوران سعودی را در اطراف صحرای میدی هدف قرار دادند که منجر به کشته شدن سرنشینان آن شد.

 

این منبع همچنین افزود که توپخانه ارتش و کمیته های مردمی تجمعات نظامیان و تجهیزات سعودی در پایگاه الدخان واقع در الخوبه را هدف قرار داد.

 

یگان موشکی و توپخانه نیروهای یمنی همچنین تجمعات مزدوران سعودی در مقابل گذرگاه الخضراء در نجران را هدف قرار داده و تلفات مستقیمی را به آنها وارد کرد.

 

لازم به ذکر است که رژیم سعودی نزدیک به دو سال است با همراهی چند کشور عربی دیگر وابسته به خود تجاوز به یمن را آغاز کرده است. در طول این تجاوز هزاران نفر از مردم یمن شهید و زخمی و خسارات زیادی نیز به زیرساخت های این کشور وارد شده است. 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x