هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 27 اسفند 1396
ساعت 22:26
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 26 بهمن 1395 ساعت 09:59 2017-2-14 09:59:14
شناسه خبر : 266092
در پیشروی به سمت الباب و آزادسازی سه شهر جنوبی، دهها نفر از عناصر گروه تروریستی کشته شدند و چندین دستگاه ماشین جنگی آنان منهدم شد
العالم:  ارتش سوریه و نیروهای مقاومت شهرهای المنصوره، خربه الجحش و الجدیده را در جنوب شهر الباب، آزاد کردند.
 
در حالی که عملیات تعقیب و گریز میان گروههای مسلح حاضر در عملیات سپر فرات با عناصر گروه تروریستی داعش در حومه های شمالی وغربی الباب ادامه دارد، ارتش سوریه و نیروهای مقاومت با آزادسازی سه شهر در جنوب الباب، در فاصله دو کیلومتری این شهر قرار گرفتند تا با هدف یورش به شهر الباب در انتظار ساعت صفر بمانند.
 
در پیشروی به سمت الباب و آزادسازی سه شهر جنوبی، دهها نفراز عناصر گروه تروریستی کشته شدند و چندین دستگاه ماشین جنگی آنان منهدم شد.
 

 

بی اعتمادی میان گروههای مسلح در عملیات سپر فرات و نظامیان ترکیه موجب شده است تا این گروهها در مقابله با داعش بخش هایی از مناطق تحت تسلط خود را از دست بدهند ضمن اینکه حدود صد نفر از اعضای این گروهها و هفتاد نفر از نیروهای نظامی ترکیه کشته شدند.
 
در درعا نیز نیروهای ارتش سوریه موفق شدند هجوم عناصر جبهه النصره را به محله المنشیه ناکام بگذارند و چند خودروی بمب گذاری شده آنان را منهدم کنند. جبهه النصره حمله به منطقه المنشیه را نبرد مرگ و اجتناب از ذلت نام گذاشته است.
 
همزمان وزارت دفاع روسیه، خبر داد ارتش سوریه در ادامه پیشروی ها به سوی شهر تاریخی تدمر در شرق سوریه، به فاصله کمتر از بیست کیلومتری این شهر رسیده است.
 
این وزارتخانه با انتشار تصاویری از ویرانه های شهر تدمر  و تلاش گروه تروریستی داعش برای از بین بردن هر چه بیشتر آثار تاریخی این شهر، اعلام کرد، هواپیمای بدون سرنشین و جاسوسی روسیه موفق شد از تلاش  داعش برای ویران سازی اصلی ترین آثار تاریخی این شهر تصویر برداری کند. همچنین در این عملیات تجسسی ، از تحرکات گسترده کامیون ها در اطراف شهر تدمر تصویر برداری شده است، تحرکات کامیون ها نشان می هد داعش در پی آن است تا قبل از فرار از این شهر، بیشترین ویرانی را در شهر انجام دهد در نتیجه در پی انتقال مواد منفجره بیشتر به شهر است.
 

  

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x