هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 3 بهمن 1396
ساعت 11:59
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 25 بهمن 1395 ساعت 21:55 2017-2-13 21:55:38
شناسه خبر : 266077
رییس‌جمهوری کشورمان برای سفری یک روزه و به دعوت رسمی پادشاه عمان و امیر کویت، روز چهارشنبه (۲۷ بهمن ماه) به این کشورها سفر می‌‌کند.
معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهوری، ضمن اعلام این خبر، افزود: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح چهارشنبه و به دعوت رسمی سلطان قابوس، پادشاه عمان به مسقط، پایتخت این کشور سفر می‌کند.

پرویز اسماعیلی استقبال رسمی سلطان قابوس از رییس‌جمهوری کشورمان، ملاقات خصوصی و مذاکرات هیأت‌های عالی‌رتبه دو کشور را از مهم‌ترین برنامه‌های سفر رسمی و کوتاه روحانی به عمان ذکر کرد.

وی گفت: رییس‌جمهوری در ادامه، بعد از ظهر چهارشنبه و به دعوت رسمی امیر کویت، مسقط را به مقصد کویت ترک خواهد کرد.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهوری، استقبال رسمی توسط امیر کویت، مذاکره خصوصی، مذاکرات هیأت‌های دو کشور و نیز دیدارهایی با نخست‌وزیر و وزیر خارجه کویت را از مهم‌ترین برنامه‌های سفر روحانی و هیأت همراه به کویت اعلام کرد.

به گفته اسماعیلی، رییس‌جمهوری کشورمان را در این سفر چند تن از وزرا و مشاورین رییس‌جمهور و همچنین نمایندگانی از بخش خصوصی کشورمان همراهی می‌کنند.

بر این اساس، بررسی راهکارهای توسعه هر چه بیشتر روابط دوجانبه در بخش های دولتی و خصوصی و همچنین بررسی مسائل منطقه‌ای از مهمترین محورهای سفر روحانی به کشورهای عمان و کویت است. روحانی شامگاه چهارشنبه به میهن اسلامی باز خواهد گشت.
 
منبع: ایسنا

  

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 


 

 

x