هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 21 آذر 1396
ساعت 10:18
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 25 بهمن 1395 ساعت 21:54 2017-2-13 21:54:47
شناسه خبر : 266076
در آستانه ششمین سالگرد آغاز انقلاب مردم بحرین، منابع آگاه از ورود ۶۰ نیروی ویژه رژیم صهیونیستی به فرودگاه منامه خبر دادند.
در آستانه ششمین سالگرد آغاز انقلاب مردم بحرین، منابع آگاه از ورود ۶۰ نیروی ویژه رژیم صهیونیستی به فرودگاه منامه خبر دادند.

به گزارش تسنیم، پایگاه خبری «میدل ایست پاناروما» نوشت: منابع آگاه در فرودگاه بین المللی بحرین اعلام کردند گروهی 60 نفره از تل آویو با گذرنامه‌های اسرائیلی و با (پرواز) خط هوایی قطر وارد بحرین شده اند و مجموعه بزرگی از جعبه‌های چوبی همراه خود دارند.

 

به گفته منابع آگاه، هیأتی که به استقبال این گروه (60 نفره) آمده است، شماری مأمور امنیتی بودند که با خودروهای متعلق به وزارت کشور (بحرین)، این اشخاص را به مکان نامعلومی منتقل کردند. طبق گزارش‌ها، ورود این شصت نفر باعث افزایش حضور مأموران امنیتی شده است. مأموران همچنین به هیچ کس اجازه عکس‌برداری ندادند و حتی مانع از ادامه عکسبرداری برخی مسافران شدند.

 

روزنامه تایمز آو اسرائیل به نقل از وزیر همکاری منطقه‌ای اسرائیل فاش کرد که منامه و تل آویو، روابط اقتصادی دارند و در زمینه تعلیم به شماری از نیروهای پلیس ضد شورش با بحرین همکاری می‌کنند.

 

وزیر همکاری منطقه‌ای گفت که اسرائیل به دنبال شیوه‌هایی برای گسترش روابط خود با کشورهای عرب حوزه خلیج فارس است.

 

وی همچنین از ارائه خدمات درمانی به پادشاه (بحرین) و خانواده او در تل آویو و منامه خبر داد و گفت که سفر اخیر هیأت تجاری شهروندان یهودی با گذرنامه‌های اروپایی و آمریکایی به دعوت پادشاه (بحرین) بوده است. 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 


 

 

x