هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 30 بهمن 1396
ساعت 09:22
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 25 بهمن 1395 ساعت 21:33 2017-2-13 21:33:39
شناسه خبر : 266068
گروه هیوندای موتور محقق سابق جنرال موتورز را برای نظارت بر مرکز طراحی خودروهای اتوماتیک این شرکت استخدام کرد.
 این گروه به خودروسازان و شرکتهای فناوری می پیوندد که به تلاش برای طراحی فناوری خودران شتاب بخشیده اند.
 
لی جین ووی ۴۷ ساله که پیش از این به مدت بیش از یک دهه، سرپرستی بخش طراحی فناوری خودران جنرال موتورز را برعهده داشت، ریاست مرکز فناوری ایمنی هوشمند هیوندای را که به تازگی تاسیس شده است، بدست خواهد گرفت. این مرکز تحقیقاتی برای هیوندای موتور و شرکت تابعه اش کیا موتورز است.
 
هیوندای موتور در بیانیه ای اعلام کرد این مرکز جدید علاوه بر اینکه سیستم دستیار پیشرفته راننده را ارتقا خواهد داد، تحقیقاتی در زمینه هوش مصنوعی مربوط به فناوریهای خودروی خودران با هدف تجاری سازی این فناوریها انجام خواهد داد.
 
هیوندای موتور و کیا به اتفاق، پنجمین خودروساز بزرگ جهان هستند و قصد دارند تا سال ۲۰۲۰ خودروهای مجهز به امکانات اتوماتیک و تا سال ۲۰۳۰ خودروهای تمام اتوماتیک را طراحی کنند.
 
با این همه کارشناسان می گویند هیوندای باید برای رسیدن به رقیبانش در رقابت خودروی خودران تلاش بیشتری به خرج دهد.
 
فورد موتور هفته گذشته یک میلیارد دلار سرمایه گذاری در پنج سال آینده در شرکت فناوری خودروی اتوماتیک Argo AI اعلام کرد در حالیکه جنرال موتورز یک سال قبل با خرید استارت آپ "کروز اتومیشن" که در عرضه فناوری خودران فعالیت می کند، یک سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری در این بخش انجام داد.
 
بر اساس گزارش رویترز، هیوندای موتور معمولا مدیران داخلی را ارتقا می دهد اما شماری مدیر خارجی استخدام کرده است که اکثرا در زمینه طراحی و مهندسی تخصص داشته اند.


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x