هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 3 مهر 1396
ساعت 06:13
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 9 دى 1395 ساعت 17:49 2016-12-29 17:49:04
شناسه خبر : 263025
او برای ماندگار شدن رای تاریخی خود برگه‌ای را که در آن نوشته بود «برای رضای خدا، منافع ملت ایران، پیروی از عقل سلیم به برجام رای می دهیم» مقابل دوربین عکاسان میگیرد تا اسم و تصویر خود را در صفحات تاریخ تثبیت نماید. با این حال او این روزها نظر دیگری دارد.
او برای ماندگار شدن رای تاریخی خود برگه‌ای را که در آن نوشته بود «برای رضای خدا، منافع ملت ایران، پیروی از عقل سلیم به برجام رای می دهیم» مقابل دوربین عکاسان میگیرد تا اسم و تصویر خود را در صفحات تاریخ تثبیت نماید. با این حال او این روزها نظر دیگری دارد.
گروه سیاسی-رجانیوز: اوائل آذر ماه بود که مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان نیروی دریای با تاکید بر لزوم رعایت استحکام و پرهیز از عجله و بی‌ملاحظگی در کارها فرمودند: «مشکلات فعلی در توافق هسته‌ای به خاطر عجله در زودتر به سرانجام رساندن توافق است». در همین راستا رجانیوز ضمن انتشار گزارشی، نظر برخی از نمایندگان مجلس نهم در خصوص فرایند تصویب برجام در مجلس پیشین را جویا شد.
 
به گزارش رجانیوز بعد از انتشار این مصاحبه محمدباقرشریعتی یکی از نمایندگانی که اظهاراتش در رجانیوز منتشر شده بود، ضمن مصاحبه با یکی از سایت های محلی مدعی شد که خبر منتشر شده در رجانیوز تحریف شده و قویاً سخنان خود را تکذیب کرد! در همین راستا رجانیوز برای روشن شدن ادعای شریعتی صوت اظهارات شریعتی را منتشر می کند:
 

.:اشکال در بارگذاری پخش کننده:.

شریعتی.mp3 | دانلود فایل
 
محمد باقر شریعتی یکی از نمایندگانی است که در مجلس نهم به عنوان حامی برجام شناخته شد. او برای ماندگار شدن رای تاریخی خود برگه‌ای را که در آن نوشته بود «برای رضای خدا، منافع ملت ایران، پیروی از عقل سلیم به برجام رای می دهیم» مقابل دوربین عکاسان میگیرد تا اسم و تصویر خود را در صفحات تاریخ تثبیت نماید. با این حال او این روزها نظر دیگری دارد. او امروز معتقد است که «ما در موضوع برجام می بایست فکر عمیق تر می کردیم و عجولانه برخورد نمی کردیم».او در این باره می گوید:
 
«اگر زمان بیشتری به مجلس داده می شد مجلس با تفکر عمیق تری به موضوع می نگریست. ولی ما معمولا در طول این سی و چند سال توجه کمتری به عمیق بودن فرمایشات رهبری کرده ایم و اگر دقت شود و حوصله به خرج داده شود و صبر بکنیم به این جا می رسیم که ما در موضوع برجام می بایست فکر عمیق تر می کردیم و عجولانه تر برخورد نمی کردیم. الان من نظرم این نیست که نظرم کاملا برگشته است اما مجموعه مجلس عجله کرد». 
 
او در ادامه با تاکید بر این که صبر و تامل بیشتر در تصمیم گیری ها ریشه در اندیشه اسلامی و ایمان انسان دارد در پاسخ به این سوال که «یعنی شما تصویب 20 دقیقه برجام را غیر ایمانی و مخالف آموزه های اسلامی میدانید؟» گفت:
 
«وقتی فقیه ما جملاتی را می گوید و ما به آن توجه نمی کنیم همین است دیگر. اگر ما صبر می کردیم و می گفتیم برجام یک یا دو ماه دیگر به مجلس بیاید و یا حتی برای سال 95 می گذاشتیم بیشتر شناخت پیدا می کردیم. هم از اوضاع داخلی و هم اوضاع خارجی و دشمنان».


 

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms