هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 18 مرداد 1399
ساعت 10:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 6 دى 1395 ساعت 14:37
دوشنبه 6 دى 1395 14:37 ساعت
2016-12-26 14:37:39
شناسه خبر : 262754
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویان در سامانه «منادا» به نشانی Monada.iau.ir خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویان در سامانه «منادا» به نشانی Monada.iau.ir خبر داد.
 
دکتر طه هاشمی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اینکه چند روز گذشته سامانه «منادا» با اختلالاتی روبرو بود و برخی از دانشجویان موفق به ثبت درخواست های خود نشدند، لذا با موافقت رییس دانشگاه آزاد اسلامی مهلت ثبت درخواست ها تا ساعت 24 روز 12 دی ماه تمدید شد.
 
دکتر هاشمی با بیان اینکه مهلت تعیین شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد، افزود: نتیجه درخواست ها تا 25 ماه جاری در سایت «منادا» به اطلاع دانشجویان متقاضی مهمانی یا انتقال خواهد رسید.
 
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هدف از راه اندازی این سامانه را حذف سفر دانشجویان بین واحدهای مبدا و مقصد و کاهش هزینه و مخاطرات سفر آنها است.
 
وی به دانشجویان توصیه کرد: قبل از ثبت درخواست خود در سامانه «منادا» 2، راهنمای ثبت نام و شیوه نامه نقل و انتقالات را به طور کامل مطالعه کنند تا اختلالی در روند ثبت درخواست آنها پیش نیاید.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر هاشمی درباره نحوه بررسی درخواست متقاضیان فاقد شرایط گفت: درخواست این دسته از متقاضیان با توجه به ضوابط اعلام شده در شیوه نامه مانند معدل نیمسال قبل، تناسب بین واحد مبدا و مقصد، جنسیت و ... مورد بررسی قرار گرفته و امتیاز بندی می شود، بدیهی است که دانشجویان دارای امتیاز بالاتر در اولویت برای نقل و انتقال قرار می گیرند.
 


کلیدواژه ها »