هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 6 مهر 1400
ساعت 06:09
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 2 دى 1395 ساعت 14:21
پنجشنبه 2 دى 1395 14:19 ساعت
2016-12-22 14:21:21
شناسه خبر : 262437
 یک فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه غلط‌نامه وزیر خارجه باید در مقابل دوربین صورت بگیرد نه در مجلسی که 20 دقیقه‌ای برجام را امضا کرد، گفت: همانطور که دیپلماسی خنده، دیپلماسی ایمیلی و دیپلماسی بالکنی در هتل‌ کوبورگ علنی بود اعتراف به اشتباه‌ اعتماد به آمریکا هم باید علنی و رسمی باشد.
یک فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه غلط‌نامه وزیر خارجه باید در مقابل دوربین صورت بگیرد نه در مجلسی که 20 دقیقه‌ای برجام را امضا کرد، گفت: همانطور که دیپلماسی خنده، دیپلماسی ایمیلی و دیپلماسی بالکنی در هتل‌ کوبورگ علنی بود اعتراف به اشتباه‌ اعتماد به آمریکا هم باید علنی و رسمی باشد.
گروه سیاسی- رجانیوز: یک فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه غلط‌نامه وزیر خارجه باید در مقابل دوربین صورت بگیرد نه در مجلسی که 20 دقیقه‌ای برجام را امضا کرد، گفت: همانطور که دیپلماسی خنده، دیپلماسی ایمیلی و دیپلماسی بالکنی در هتل‌ کوبورگ علنی بود اعتراف به اشتباه‌ اعتماد به آمریکا هم باید علنی و رسمی باشد.
 
 سردار سعید قاسمی عضو جبهه فرهنگی انقلاب در مراسم راویان فتنه که صبح امروز پنج‌شنبه 2 دی در دانشگاه تهران برگزار شد با اشاره به جریانی که باعث انحراف و ایجاد اشرافیت فتنه در کشور شده است اظهار داشت: گروهی نو کیسه ظرف 3 دهه بار خود را بسته‌اند و حقوق‌های نجومی محصول  انحرافی است که آنها ایجاد کرده‌اند و ما باید به این مسائل بپردازیم و از این رو وقت آن نیست که به بدحجابی گیر دهیم؛ هرچند که در این دانشگاه نیز برخی  دانشجویان با لباس غیرمناسب می‌آیند و در دوران پسافرجام احساس راحتی می‌کنند.
 
قاسمی با یادآوری این نکته که شیخ‌الوزراء وعده گلابی برجام را به ما داده بود تصریح کرد: میوه‌های زقوم درخت گلابی برجام توسط پدر معنوی این جریان کاشته شده است و معلوم نیست کی دوباره میوه‌های آن بیرون بزند، البته هرگاه که دولت سر و صدایی کند شیخ خاطر به آنها یادآوری می‌کند که 5 درصد بیشتر رأی ندارند و 45 درصد آن متعلق به اوست.
 
این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه در سال 88 حدود 80-70 درصد از چهره‌های این جریان عیان شد و سوخت اما با این حال آنها همه شخصیت‌ها و چهره‌های خود را نمی‌سوزانند ادامه داد: این جماعت نهایتا به دنبال هدم انقلاب و نوکری با جیره و مواجب هستند یعنی همانطور ک در فتنه 88 از عبدالله سعودی برای تغییر نظام وام گرفتند و در دادگاه نیز اعتراف کردند الان نیز همین گونه است هرچند که ممکن است زیر آن بزنند و بگویند اعترافات زیر فشار بوده است، آن هم فشار ایمیلی!
 
وی تصریح کرد: همه فسادها و مسائلی همچون حقوق‌های نجومی ثمره شجره زقومه‌ای است که قرار است برای ما شبه گلابی بیاورد که البته ما می‌گوییم بزک نمیر بهار میاد، ایرباس با خیار میاد!
 
قاسمی ادامه داد: یکی از استانداران اخیرا اعلام کرد که در مراسم 9 دی شرکت نمی‌کند چون اگر قرار باشد اینطور برای مراسم‌ها برود باید هر 365 روز به این برنامه‌ها برود در حالی که اگر جایی کنسرت برگزار شود همین‌ها با آفتابه برجام حاضر می‌شوند.
 
این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه جمعیت معاند قابل توجهی در تمام مقاطع‌های کار هستند در عین حال گفت: شما نباید نگران باشید چرا که نسل شما کنار ژنرال سلیمانی در حلب در حال غوغا کردن است و هرکدام از آنها یک حسن باقری هستند اما متاسفانه ما آنها را باور نداریم و به آنها میدان داده نمی‌شود؛ لذا نباید نگران جماعتی باشیم که پای کار ضدانقلاب و گوش به فرمانBBC ، VOA هستند؛ البته آنها همه جا هستند و هرگاه جان کری سوت هم بزند آنها می‌آیند.
 
وی اظهار داشت: این جماعت در شرایط مختلف با ضرب آهنگ، هیلاری، جین شارپ و جین سوروس به میدان می‌آیند و هر دفعه با یک مدل می‌آیند بنابراین اگر فکر کنیم که فتنه مرده اشتباه کرده‌ایم بلکه شکل منافقین جدید شده است همان که رهبر انقلاب به عنوان جنگ احزاب یاد می‌کنند و شناخت آن نیز یک کار حرفه‌‌ای است چرا که منافقین دیگر آن پدیده مسعود رجوی نیستند که با نفاق سال 61 ، 17 هزار نفر و رئیس جمهور و نخست‌وزیر و ائمه جمعه را شهید کند، حساب آنها مشخص است، آنها محارب مسلح هستند در حالی که منافقین جدید با لباس خودمان و با عناوین حجت‌الاسلام، آیت‌الله، مهندس و دکتر به میدان می‌آیند که در 88 و تاکنون هم دیده‌ایم.
 
قاسمی خاطرنشان کرد: مهندس آلزایمر گرفته‌ای که که 20 سال کنار رفته بود و نقاشی می‌کشید اما یکباره برای تغییر در نظام احساس تکلیف کرد و به میدان آمد.
 
این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه به نظر بنده امروز بعد از فتنه برجام فتنه جدیدی است که اتفاق افتاده و ما شاهد یک جریان انحرافی در این میان بودیم تصریح کرد: این جریان 20 سال انقلاب را به عقب انداخت و باید به دست این تیم قلم و چکش داد که تا قبل از پایان دورانشان بتن‌ها را از قلب راکتور اراک  در بیاورند تا درس عبرتی برای همه باشد.
 
وی تاکید کرد: ما برجام را در کتاب‌های خود به جای حسین فهمیده حتما خواهیم آورد اما نه به دروغ که آفتابه را آفتاب خطاب کنیم و چشم خود را بر کلاه بزرگی که غرب بر سر ما گذاشت ببیندیم، آیت‌الله جوادی آملی بسیار عالی فرمودند که جماعت وطن‌ فروش دیاثت سیاسی دارند و به معنای اخص کلمه این اقدام دیاثت سیاسی است.
 
قاسمی گفت: باید برای فرزندان ما هزارباره گفته شود تا فرزندان ما با شیب ملایم و کلماتی مانند علی برکت الله دوباره بتن نشوند.
 
این سردار دوران دفاع مقدس اظهار داشت: دیروز مطلع شدیم که وزیر امور خارجه در جمع نمایندگان مجلس گفته است که اشتباه کردم که به جان کری اعتماد کردم اما اعتراف پنهانی و در گوشی قابل قبول نیست چرا که مطالبه امت شهید پرور و خاصه افسران جنگ نرم در دانشگاه‌ها این است که این اعتراف به صورت علنی و این شکست به صورت رسمی در مقابل دوربین جهانیان اتفاق بیفتد.
 
وی با اشاره به جریان کثیف روشنفکری و خائنانه استکبار بلیسی و اساتیدی که جانمازشان به سمت غرب پهن است گفت: احساسات بس است، باید عقلانیت حاکم شود آن هم عقلانیتی از نوع گرگ‌باوری؛ لذا همانطور که دیپلماسی خنده، دیپلماسی ایمیلی، دیپلماسی اعطای فرش ظریف بافت هزار و چند شانه استاد فرشچیان به وندی شرمن و جان کری و دیپلماسی بالکنی در هتل‌ کوبورگ علنی بود اعتراف به اشتباه‌شان نیز باید علنی و رسمی باشد و غلط‌نامه وزیر خارجه باید در مقابل دوربین صورت بگیرد نه مجلس که 20 دقیقه‌ای برجام را امضا کرد.
 
قاسمی با بیان اینکه خدا را شکر ما تا دیروز حقوق شهروندی خود را نمی‌دانستیم و فکر می‌کردیم حاشیه‌نشین هستیم و این دولت حقوق شهروندی را به ما اعطاء کرد، ادامه داد: امت حزب‌الله جز اعتراف رسمی به اشتباه اعتماد به آمریکا هیچ جور دیگری راضی نخواهد بود، آنها بعد از تمدید تحریم‌ها و نقض برجام  آن را گردن رهبری انداختند اما امروز باید برای ثبت در تاریخ به صورت علنی برای عبرت آیندگان این اعتراف را اعلان کنند و برای یک‌ سده این مسیر باید بتن شود.
 
این فرمانده دوران دفاع مقدس تاکید کرد: ما به نمایندگی از امت شهید پرور و افسران جنگ نرم دانشگاه‌ها به نایب‌المجلسی که آلزایمر گرفته است و می‌گوید برخورد با منتظری اشتباه بود و ما باید از خانواده منافقین دلجویی کنیم می‌گوییم که شما در طول 8 سال جنگ کجا بوده اید که امروز با هر مساله‌ای حاشیه‌ درست می‌کنید.
 
وی با اشاره به فتنه 88 و مطالبه مردم در حماسه 9 دی خاطرنشان کرد: ما هم معتقدم که حصر باید شکسته شود و اعلام می‌کنیم که قوه قضاییه باید به این حصر پایان دهد و سران فتنه مجازات، محاکمه و اعدام شوند.
 
قاسمی با بیان اینکه در هر نظامی جرم براندازی در آن مشخص است یادآور شد: همین آقایان بعد از کودتای ترکیه با اردوغان عکس سلفی گرفتند در حالی که او همه را در قفس کرده است.
 
عضو جبهه فرهنگی انقلاب با تاکید بر اینکه دانشجویان و مردم خواستار محاکمه جریانی هستند که انقلاب را عقب انداخت و به دستاورد شهدای هسته‌ای ظلم و آنچه با خون بدست آورده‌ بودیم از بین بردند گفت: این در حالی است که خود مقامات آمریکایی اعتراف کردند اگر ما تحریم‌ها را می‌خواستیم ادامه دهیم 2 ماه بیشتر دوام نمی‌آورد.
 
وی تصریح کرد: جرم این جریان ایجاد امید در دل دشمنان‌،ایجاد یاس و ناامیدی در دل عشاق انقلاب و بازی دادن مردم ایران با بازی کثیف برد برد است که از این رو باید رسما محاکمه شوند و باید به دست مسئولان برجام و خاصه ماله‌کشان برجام که این روزها در رسانه مفقود شده‌اند، پتک و قلم داد تا بتن‌های اراک را دربیاورند.
 
قاسمی با اشاره به تهدیدات دشمن علیه دستاوردهای هسته‌ای کشورمان در سال‌های قبل که منجر به تشکیل زنجیره انسانی در مقابل فردو، اراک و نظنز شد گفت: ما خواهان به چرخش درآمدن صنعت هسته‌ای کشورمان هستیم و همه دوستان احمدی روشن که از محل کار خود اخراج و تعدیل شدند باید به محل کارشان بازگردند.
 
این فرمانده دوران دفاع مقدس در پایان تاکید کرد: نابودی منافقین جدید چه 4 ماه دیگر باشد و چه 4 سال و 4 ماه دیگر قطعا پایان آن کوبیدن میخ بر تابوت‌های پوسیده لیبرال دموکراسی نوین در ایران اسلامی خواهد بود.


دیدگاه کاربران

درود بر صراحت ایشان