هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 6 مهر 1400
ساعت 18:51
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 18 آذر 1388 ساعت 18:19
چهارشنبه 18 آذر 1388 21:49 ساعت
2009-12-9 18:19:22
شناسه خبر : 25651

عليرضا نوري زاده ضدانقلاب فراري گفت: نقش فائزه هاشمي در جريان سبز قابل ستايش است ،‌زيرا وي امروز اسطوره زنان ايران شده است.

به گزارش ايرنا، نوري زاده که در برنامه اختصاصي خود موسوم به "پنجره اي رو به خانه پدري" در تلويزيون کرد زبان" روژهه لات"سخن مي گفت، افزود: فائزه هاشمي به عنوان يک زن از قدرتمندترين خانواده رجال سياسي جمهوري اسلامي، براي نخستين بار در روزنامه زن پيام فرح ديبا ملکه پيشين ايران را چاپ کرد و در سفري که به قاهره داشت بر مزار محمد رضا شاه فاتحه خواند.

نوري زاده که از کانال وابسته به گروهک تروريستي تجزيه طلب "پژاک" سخن مي گفت، در ادامه افزود: حضور فائزه هاشمي به عنوان کادر رهبريت مخالفان از ابتداي اعتراضات مردمي عليه انتخاب "محمود احمدي نژاد" به خصوص در واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد در روز16 آذر علي رغم آنهمه تهديد و فشار قابل تقدير است.

اين ضد انقلاب فراري ادامه داد: موج سبز انسان را ارزيابي مي کند و ملاک آن بايد عملکرد امروز افراد باشد. فائزه هاشمي نيز از اين مساله مبرا نيست و تا زماني که موضع وي در جهت منافع موج سبز است، از وي حمايت خواهم کرد.

جاسوس موساد در ادامه سخن پراکني هاي خود و در حالي که ريزش شديد جريان فتنه باعث سرخوردگي سران اين جريان شده استف گفت: رژيم (نظام) تمام تلاش خود را به کار برد تا جنبش اعتراضي مردم ايران را سرکوب کند، اما ملت يکبار ديگر در روز 16 آذر نشان داد که جريان سبز زنده و پويا است و با حماسه اي باور نکردني به مراتب شکوهمند تر از روزهاي 13 آبان و روز قدس تجلي يافت.

نوري زاده که سابقه همکاري با راديو رژيم صهيونيستي و صداي آمريکا را در پرونده کاري خود دارد، افزود: يکبار ديگر از ملت ايران تشکر مي کنم که شعارهاي اينجانب را در صدر شعارهاي اعتراضي خود قرار دادند، و مرا سرافراز کردند.

نوري زاده که اخيرا پخش برنامه اي درخصوص داستان سرايي هاي وي و تطبيق آن با واقيعات در سيماي جمهوري اسلامي باعث بي آبروتر شدن وي شده است، در پايان گفت: اخيرا برنامه 30 :20 در فيلمي به منظور ارتباط جريان سبز با خارج از کشور ضمن پخش برخي از سخنان و زندگي من، ‌به تلاشي مذبوحانه دست زد که فقط به اين نکته اشاره مي کنم که ساخت اين گونه برنامه ها تاثيري در پويايي جريان سبز نخواهد گذاشت.