هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 مهر 1399
ساعت 00:22
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 15 شهريور 1395 ساعت 12:21
دوشنبه 15 شهريور 1395 12:08 ساعت
2016-9-5 12:21:01
شناسه خبر : 254027
سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان جهت افزایش شاگردانش هدیه جالبی به آنها داد.
سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان جهت افزایش شاگردانش هدیه جالبی به آنها داد.

به گزارش رجانیوز ، کارلوس کی روش با انتشار متنی در صفحه فیس بوک خود از هدیه ای الهام بخش که به ملی پوشان داده رونمایی کرد، هدیه ای که جاسویچی در شمایل جام جهانی است تا ملی پوشان در آستانه دومین بازی خود در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی روسیه، با تمرکز بیشتری به هدف خود بیاندیشند.

 

وی در پست خود نوشت:

 

«هدف ما ثابت شد، با وجود همه مشکلات و شرط ها و با وجود همه رقیبان بزرگی که باید با آنها مواجه شویم، تمرکز ما فقط یکی است: رسیدن به روسیه.

 

همانطور که در بازی با قطر دیدیم وظیفه ما آسان نخواهد بود و انتظار نداریم که اینگونه باشد ولی هیچ وقت تسلیم نخواهیم شد.

 

ما هیچ وقت مسئولیت هایمان را ترک نخواهیم کرد زیرا این مایه افتخار (برای تیم ملی و کشور) و حرفه ای بودن (برای ورزش) است. این نشان می دهد که ما چگونه هر روز مانند یک گروه مانند بازیکنان و مردمان زندگی می کنیم. با افتخار و حرفه ای.

 

این صفات خارق العاده که به اشتراک می گذارم و در بازیکنانمان دیدم مانند همان هایی است که پدرم به من آموخت، و به من اجازه بدهید که این را به شما بگویم که الان پدرم در زمان بهبود از بیماری است و این برای من غمناک است که از او دورم ولی هم چنین افتخار بزرگی است زیرا تیم ملی را رهبری می کنم.

 

هر لحظه از کار من توسط او الهام بخش شده است؛

 

افتخار و حرفه ای بودن کلید هایی هستند و این همان کلید هایی هست که بین بازیکنان تقسیم کرده ام. هر کدام از ما یک عدد از این کلید ها را داریم و این ها بهترین راه برای بازکردن راه روسیه هستند.»