هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 15 شهريور 1395 ساعت 11:51
دوشنبه 15 شهريور 1395 11:48 ساعت
2016-9-5 11:51:59
شناسه خبر : 254021

 شبکه تلویزیونی الکاس قطر، در برنامه‌ای به نام المجلس، با حضور کارشناسان فوتبال در این کشور، به باخت این تیم در بازی برابر ایران پرداخت و در این میان یکی از کارشناسان حاضر حمله تندی به تیم ملی ایران کرد.
یورش کارشناسان قطری به ایران

ای اف سی کجاست ایران را جریمه کند؟!

شبکه تلویزیونی الکاس قطر، در برنامه‌ای به نام المجلس، با حضور کارشناسان فوتبال در این کشور، به باخت این تیم در بازی برابر ایران پرداخت و در این میان یکی از کارشناسان حاضر حمله تندی به تیم ملی ایران کرد.

به گزارش رجانیوز و به نقل از ورزش سه، حمود سلطان که یکی از مفسران حاضر در این برنامه بود، او به تندی و با حرارت بالا درباره تیم ملی ایران و بازی قطری‌ها سخن می‌گفت و البته همان‌طور که از رفتار کاملاً احساسی او برمی‌آمد وی شدیداً برعلیه ایران جبهه گرفته و رفتارهای هواداران و بازیکنان میزبان مورد تقبیح قرار داد.

حمود سلطان با رفتار و واکنشی عجیب و البته جالب و بسیار با حرارت درباره این بازی می‌گوید:

 

ایرانی‌ها زرنگ‌بازی درمی‌آورند

به نظر من ایرانی‌ها در این بازی زرنگ‌بازی درآوردند، این رفتار همیشگی آنهاست و ایرانی‌ها در همه بازی‌های این‌چنینی این‌گونه رفتار می‌کنند و تلاش می‌کنند با زرنگ‌بازی کار خود را پیش ببرند و به همین دلیل، راه پیروز شدنشان در برخی رقابت‌های ورزشی غیرورزشی است.

 

 

آنها بدون هواداران خود هیچ هستند

ایرانی‌ها بدون هواداران خود هیچ هستند، آنها باید بدانند که اگر هواداران این تیم به ورزشگاه نیایند هیچ کاری نمی‌توانند بکنند، حضور آن تعداد تماشاگر باعث شده بود ایران دل و جرات پیدا کند و به فکر پیروزی در این بازی بیفتد در غیر این صورت ایرانی‌ها توانایی پیروزی در چنین بازی‌هایی را ندارند.

 

داور نباید 6 دقیقه وقت اضافه می‌گرفت

داوری این بازی هم نتوانست از پس اداره بازی بربیاید و به‌طور کلی می‌توان گفت نمره داور در این بازی بسیار پایین بود، قاضی میدان در حالی اقدام به گرفتن 6 دقیقه وقت اضافه کرد که اصلاً نباید این اتفاق می‌افتاد و وقت بسیار کمتری نیز تلف‌شده بود، قطر در همان 6 دقیقه‌ای که داور گرفت گل خورد و نتیجه بازی را از دست داد.

 

 

AFC کجاست ایران را جریمه کند؟

ایرانی‌ها پس‌ازآنکه گل به ثمر رساندند جو بازی و اعصاب و تمرکز ما را به هم ریختند، آنها وحشی گری کردند و رفتاری از خود نشان دادند که همه را متعجب کرده بود،AFC کجاست که بیاید و ایران را جریمه کند، آنها باید دخالت کنند و تیم ملی ایران را به سزای اعمالش برساند. این کار همیشگی آنهاست و در هر بازی بازیکنان را می‌زنند تا نتیجه بگیرند.

 

کاسولا کاره‌ای نبود مقصر اصلی کلود امین بود

حمود سلطان در پاسخ مجری برنامه که می‌گوید گل اول تقصیر کاسولا بود که پاس رو به‌عقب به دروازه‌بان داد، گفت: اصلاً این‌طور نیست و این بازیکن ابداً مقصر نیست، او نمی‌توانست کاری جزء اینکه پاس رو به‌عقب بدهد و مقصر اصلی در آن گل کلود امین بود که نتوانست توپ را دور کند، کار مدافع قطر طبیعی اما کار دروازه‌بان غیرطبیعی بود.