هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 22 مرداد 1399
ساعت 17:19
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 6 شهريور 1395 ساعت 21:23
شنبه 6 شهريور 1395 21:17 ساعت
2016-8-27 21:23:31
شناسه خبر : 253097

پس از نهایی شدن لیست تیم ملی، پرسپولیسی ها بیشترین سهمیه را در بین تیم های مختلف دارند. آنها در حالی 6 بازیکن خود را در اردوی تیم ملی می بینند که تقریبا بی رقیب هستند و نزدیکترین رقبا به این تیم دو بازیکن در تیم ملی دارند.
با شش بازیکن در لیست نهایی کی روش

پرسپولیس صدرنشین لیگ برتری‌ها در تیم‌ملی

پس از نهایی شدن لیست تیم ملی، پرسپولیسی ها بیشترین سهمیه را در بین تیم های مختلف دارند. آنها در حالی 6 بازیکن خود را در اردوی تیم ملی می بینند که تقریبا بی رقیب هستند و نزدیکترین رقبا به این تیم دو بازیکن در تیم ملی دارند.

به گزارش رجانیوز و به نقل از ورزش سه، پیش از اعلام رسمی لیست جدید تیم ملی، بازیکنان منتخب کی روش در تمرین این تیم حضور پیدا کردند و بدین ترتیب بازیکنان حاضر را می توان نام های نهایی برای بازی در برابر قطر دانست.

 


پرسپولیس در صدر لیگ برتری ها
در میان نام های حاضر در لیست تیم ملی، اسم شش بازیکن تیم پرسپولیس به چشم می خورد و به این ترتیب این تیم را در بین باقی تیم های لیگ برتری و خارجی می توان یکه تاز دانست، در بین لیگ برتری ها تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران با دو نماینده نزدیک ترین رقبای پرسپولیسی ها محسوب می شوند. سپاهان، ماشین سازی، گسترش فولاد و سایپا نیز تیم های لیگ برتری هستند که تنها یک بازیکن در تیم ملی دارند.

 


روستوف و پانیونیوس صدرنشین خارجی ها
 در بین باشگاه های خارجی نیز دو تیم روستوف روسیه و پانیونیوس یونان با دو بازیکن در صدر دیگر تیم ها قرار دارند، ماریتیمو پرتغال، الاهلی و السد و العربی قطر، آلکمار و هیرنفین هلند و ترک گروژنی روسیه نیز با یک بازیکن دیگر تیم های خارجی هستند که در تیم ملی ایران بازیکن دارند.


9 تیم لیگ برتری جاماندند
در بین تیم های لیگ برتری، 7 تیم در لیگ برتر نماینده دارند و 9 تیم نیز از حضور در این رقابت بازماندند و نتوانستند بازیکنی را روانه اردوی آخر تیم ملی پیش از بازی برابر قطر کنند. پیکان، نفت تهران، صنعت نفت آبادان، ذوب آهن، استقلال خوزستان، فولاد، سیاه جامگان، پدیده و صبای قم تیم های لیگ برتری هستند که نماینده ای در تیم ملی ندارند.

 

 

 


حضور بازیکنان به تفکیک تیم ها


پرسپولیس: علی رضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، رامین رضاییان، محمد انصاری، وحید امیری و مهدی طارمی


استقلال تهران: امید ابراهیمی و وریا غفوری


تراکتورسازی تبریز: محمدرضا اخباری و سعید آقایی

 

روستوف روسیه: سعید عزت اللهی و سردار آزمون


پانیونیوس روسیه: کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی


سپاهان اصفهان: احسان حاج صفی


سایپا: مهدی ترابی


ماشین سازی تبریز: آندرانیک تیموریان


گسترش فولاد تبریز: داریوش شجاعیان


آلکمار هلند: علیرضا جهانبخش


هیرنفین هلند: رضا قوچان نژاد


ترک گروژنی روسیه: میلاد محمدی


العربی قطر: اشکان دژاگه


السد قطر: مرتضی پورعلی گنجی


الاهلی قطر: پژمان منتظری

 

آزاد: علیرضا حقیقی