هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 6 شهريور 1395 ساعت 15:47
شنبه 6 شهريور 1395 15:43 ساعت
2016-8-27 15:47:37
شناسه خبر : 253048
سرمربی پیشین تیم تکواندوی نوجوانان کشورمان از عملکرد رئیس فدراسیون در برخورد با تیم‌های ملی انتقاد کرد.
سرمربی پیشین تیم تکواندوی نوجوانان کشورمان از عملکرد رئیس فدراسیون در برخورد با تیم‌های ملی انتقاد کرد.

به گزارش رجانیوز و به نقل از تسنیم، فرجام دانش  ضمن انتقاد شدید از عملکرد محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو عنوان کرد: قیصر دانش، رضا مهماندوست، فریبرز عسگری، هادی ساعی و معتمد از جمله افرادی هستند که در المپیک برای ایران مدال آوری کردند اما در عین ناباوری هیچ کدام از آنها در هیچ پست و سمتی در تکواندوی ایران جایی ندارند. سوال من از رئیس فدراسیون تکواندو این است که وقتی شما با قهرمانان المپیکی‌تان اینگونه رفتار می‌کنید چگونه توقع کسب مدال المپیک را دارید.

 

وی ادامه داد: یکی از بازیکنان تیم آذربایجان به قول بچه‌های تکواندو فقط شلنگ تخته می‌انداخت اما کوچ مهماندوست باعث شد به مدال طلای المپیک برسد. به شما قول می‌دهم اگر سه المپیکی این دوره ایران نیز در اختیار مهماندوست بود او کمتر از دو مدال طلا و یک نقره نمی‌گرفت. واقعاً متأسفم که مربیان ما در برزیل نتوانستند ارتباط خوبی با بچه ها برقرار کنند.

 

سرمربی پیشین تیم ملی نوجوانان تکواندو تصریح کرد: مهدی بی‌باک بعد از شکست بسیار بد آشورزاده و حذف او بعد از اینکه سالن مسابقات بیرون آمد با لبخند جواب خبرنگاران را می‌داد و می‌گفت باختیم. او اصلاً به این موضوع توجه ندارد که 70 میلیون ایرانی او را تماشا می‌کند واقعا تأسف‌آور است. رئیس فدراسیون می‌گوید بچه‌های ما روح المپیکی نداشتند و در این میان سوال من این است که شما حالا به این نتیجه رسیده‌اید. حکم نوشدارو بعد از مرگ سهراب را در حرف‌های پولادگر می‌شد دید.

 

دانش گفت: واقعاً متأسفم که تمام برنامه‌های فدراسیون و تیم ملی را ذوالقدر مدیر تیم های ملی مشخص می‌کند همه چیز در دستان ذوالقدر است و نکته جالب اینجاست که بعد از ناکامی در ریو همه اظهار نظر فنی کردند به غیر از مدیر فنی تیم‌های ملی. من خودم سال‌ها در کنار نوجوانان، بزرگسالان تکواندو بودیم و در این میان دقیقا احساس می‌کنم که در ریو چه اتفاقی افتاده است.

 

وی اظهار داشت: روحیات فولادگر را می‌شناسم در تمام اعزام ها وقتی روز اول یکی از ورزشکاران به هر دلیلی ناکام می‌ماند برخورد بدی با کادر و دیگر ورزشکاران داشت و همین موضوع باعث می‌شد تیم با استرس روبرو شود. مطمئنم که در ریو نیز بعد از شکست آشورزاده همین اتفاق افتاده است.

 

سرمربی پیشین تیم ملی نوجوانان تکواندو گفت: بازیکنان ما با اینکه زمان خوبی در اختیارشان بود اصلا حریفان را آنالیز نکردند و این موضوع در مبارزات‌شان کاملا قابل لمس بود و نکته جالب اینجاست که رقبا دقیقا نماینده‌های ما را آنالیز کرده بودند و به خوبی نقاط ضعف و قوت ما را می‌شناختند. در هر صورت این نتیجه ضعیف زنگ خطری بزرگ برای تکواندو ایران است و به عقیده من یکی از راه‌های بهبودی شرایط ایجاد تغییر و تحول در فدراسیون است.