هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 1 آبان 1399
ساعت 15:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 3 شهريور 1395 ساعت 14:02
چهارشنبه 3 شهريور 1395 13:59 ساعت
2016-8-24 14:02:15
شناسه خبر : 252848
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس برای شادی دسته‌جمعی در گل های این تیم بین گلزنان تبعیض قابل توجهی قائل شده‌اند.
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس برای شادی دسته‌جمعی در گل های این تیم بین گلزنان تبعیض قابل توجهی قائل شده‌اند.

به گزارش رجانیوز ، پرسپولیس روز شنبه در یک بازی دوستانه موفق شد شهرداری همدان را دو بر صفر شکست بدهد. شگفت‌انگیزترین نکته این بازی بدون تردید، گلزنی مهاجم اوکراینی سرخپوشان بود.

 

ولادیمیر پریموف در نیمه دوم این دیدار موفق شد با یک ضربه سر دقیق دروازه شهرداری را باز کند، اما آنچه داستان این گل را عجیب‌تر می‌کرد، نقش موثر دیگر بازیکن اوکراینی بود!

 

در واقع پول یانسکی توپ را ارسال کرد و پریموف هم آن را به تور چسباند تا زوجی که جذب آنها بیشترین فشار ممکن را متوجه کادرفنی و مدیریتی پرسپولیس کرده بود، حداقل در یک بازی تدارکاتی نمایش خوبی داشته باشند.

 

همه چیز اما به همین شرینی هم نبود. مرور فیلم گل‌های بازی تدارکاتی پرسپولیس نشان می‌دهد بازیکنان این تیم برای شادی دسته‌جمعی بین پریموف و حسین ماهینی تبعیض قابل توجهی قائل شده‌اند.

 

ماهینی که گل اول بازی را اواخر نیمه اول به ثمر رساند، با استقبال گسترده همبازیانش موجه شد. تقریبا همه بازیکنان حاضر در زمین به سمت این مدافع کناری آمدند و او را "نگین" کردند، اما پریموف بعد از گلزنی فقط با تبریک ساسان انصاری مواجه شد! بعد از ساسان با کمی مکث، یانسکی هم خودش را به هموطنش رساند و به او تبریک گفت، اما از دیگر بازیکنان پرسپولیس خبری نبود.

 

به نظر می‌رسد حرف و حدیث‌های به وجود آمده در مورد دو بازیکن اوکراینی باعث شده آنها محبوبیت چندانی بین همبازیان‌شان نداشته باشند.

 

فصل گذشته هم اوایل حضور بنگستون در پرسپولیس، چنین رفتارهایی با او می‌شد و مثلا بعد از گل مهم جری به تراکتورسازی در تبریز، فقط کمال کامیابی‌نیا برای تبریک گفتن به سمتش رفت.

 

به هر حال انتظار می‌رود بازیکنان پرسپولیس نفرات خارجی تیم را بیشتر تحویل بگیرند و بیهوده باعث اتلاف انرژی در این تیم نشوند.

 

شادی بازیکنان پرسپولیس پس از گل اول

 

تبریک ساسان انصاری به ولادیمیر پریموف