هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 مهر 1396
ساعت 12:02
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 10 آذر 1388 ساعت 14:08 2009-12-1 14:08:14
شناسه خبر : 25246

برخی اساتید دانشگاه آزاد در اقدامی عجیب و مشکوک اعلام کردند که در روز 16 آذر تشکیل کلاس نخواهند داد و نیازی به حضور دانشجویان در کلاس‌ها نیست.

"خبرنامه دانشجویان ایران " نوشت؛ در همین راستا امروز دوشنبه 9 آذرماه در برخی از کلاس‌های درس دانشگاه آزاد واحد های تهران مرکز، تهران جنوب و کرج، برخی از اساتید در سر کلاس اعلام کرده اند که در روز 16 آذرماه کلاس های درس آنها تشکیل نخواهد شد و نیازی به حضور دانشجویان نیست.

این درحالی است که با وجود حذف امتحانات میان ترم در دانشگاه آزاد و نزدیک شدن به ایام امتحانات پایان ترم تحصیلی حجم زیادی از دروس این اساتید باقی مانده است.

ریاست دانشگاه آزاد کرج که از نزدیکان مدیریت دانشگاه آزاد است نیز، چندی پیش در اقدامی عجیب ضمن لغو مجوز نشریات دانشجویی ارزشی و معتدل به تشکل‌های دست ساز آقای جاسبی که محورهای آشوب های پس از انتخابات بوده اند مجوز داده است.

اعلام تعطیلی کلاس های درس به صورت هماهنگ در واحدهای دانشگاه آزاد که در تهران و کرج می باشند، به صورت غیر رسمی نشان میدهد این دانشگاه برحسب خواسته زمان انتخاباتش مبنی بر نافرمانی مدنی، هنوز هم به دنبال این هدف است.

به نظر می‌رسد این گونه رفتارها در دانشگاه آزاد که نمونه آن را در دانشگاه آزاد اهواز و تهران مرکز نیز مشاهده شد و نیز تساهل ها در خصوص بی‌اخلاقی‌ها و تبلیغات و اهانت‌های صورت گرفته، برنامه‌ریزی گسترده این دانشگاه برای سازماندهی اقلیت‌های خود برای ایجاد تنش در صحن دانشگاه آزاد در 16 آذر ماه است. 

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x