هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 31 مرداد 1395 ساعت 10:51
يكشنبه 31 مرداد 1395 10:49 ساعت
2016-8-21 10:51:41
شناسه خبر : 252350
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که ارزیابی عملکرد کاروان ورزشی ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو پس از بازگشت به تهران بررسی خواهد شد.
نتایج تیم‌هایی که انتظار را برآورده نکردند، بررسی می‌کنیم

سجادی: توقع بیشتری از تکواندو داشتیم

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که ارزیابی عملکرد کاروان ورزشی ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو پس از بازگشت به تهران بررسی خواهد شد.

به گزارش رجانیوز و به نقل از تسنیم، نصراله سجادی در جریان برگزاری سی‌ویکمین دوره بازی‌های المپیک، تصریح کرد: پس از بازگشت به تهران، بررسی‌ها آغاز می‌شود تا نتایج تیم‌هایی که انتظارات را برآورده نکرده‌اند را تحلیل کنیم.

 

وی در مورد نتایج دور از انتظار تیم ملی تکواندوی مردان ایران، اظهار داشت: توقع ما از این رشته بیشتر بود و انتظار داشتیم مدال‌های بیشتر و خوشرنگی به ارمغان بیاورد. البته نباید فراموش کنیم که در بخش بانوان کیمیا علیزاده تکواندوکار جوان ایران توانست نخستین مدال تاریخ زنان ورزشکار کشورمان در این رویداد مهم را به نام خود ثبت کند.

 

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مورد مدال نقره کمیل قاسمی نماینده سنگین وزن کشتی آزاد ایران، گفت: او کشتی خوبی گرفت و حریفش که دو مدال طلای جهان را نیر در کارنامه دارد، بسیار قدرتمند بود. مدال نقره هم ارزشمند است و این موفقیت را به قاسمی تبریک می‌گویم.

 

سجادی در خصوص عملکرد کاروان ایران در آستانه پایان بازی‌های المپیک ریو، خاطرنشان کرد: در ستاد بازی‌های المپیک و وزارت ورزش و جوانان، پیش بینی چهار طلا را داشتیم که به آن خیلی نزدیک شده‌ایم و در روز پایانی این رقابت‌ها دو نماینده کشتی آزاد ایران به میدان می‌روند که امیدوارم به مدال برسند.